Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyám fülével...

Mit csináljak a kutyám fülével? SOS (lent)

Figyelt kérdés
van egy németjuhász kutyusom és vérzik a füle meg telivan léggyel.. próbáltam bekötni de mindig leszedli a kötést..állatorvos csak nagyon messze van..mi csináljak vele?? segítsetek!! köszi elöre is.

2014. aug. 10. 16:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Advantix csepp a füle tövére és a tarkójára, jó, ha a farára is kerül.

A sebes fület ha más nincs Bepanthen Plusszal is kezelheted.

Ha van otthon teafaolaj, egy ideig az is jó. Én is azt kentem a kutyámra, amikor nem tudtam hirtelen orvoshoz menni.

2014. aug. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Állatorvosi messze vagy nem messze elkell vinni.

Sajnos jobb ötletem nincs.

2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Betadine-t tegyél a fülére, ragaszd le, és szerezz akár állatpatikában egy hosszabb tölcsért a nyakára, hogy ne érje el a mancsával a fülét. Itt van pár tipp legyek ellen:


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__5856413-a-kut..

2014. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm!! és utolsó amit linkeltél azokkat hol lehet kapni?? Állatboltban vagy hol??. köszönöm.:)
2014. aug. 10. 16:34
 5/14 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nem az utolsó vagyok de allatpatikaban lehet kapni
2014. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Állatpatikában, és humán patikában is.

Jobbulást a kutyusnak!

2014. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp leszedi a kötést, betadine, aztán sebhintőpor(vagy simát, ha csak az van) jó vastagon Ne maradjon nyers húsfelszín- bele ne petézzenek a legyek, a nyüveket onnan kiszedegetni.. báh..


Vasárnap van, ameddig eljutsz vele orvoshoz (holnap, ugye?) , addig ki kéne így bírnia.

Ha messze van az orvos, hívd ki.

2014. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én neostomosan fürdetőt kaptam.
2014. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! ma vettem olyan neostamonsan-tés azt szeretnék kérdezni hogy hova kell fujni?? a fülére vagy az egész testéree??..köszi elöre is.:)
2014. aug. 11. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
A Neostomosan koncentrátum, a használati utasításon rajta van hogyan kell hígítani. Az egész testét fújd át a kutyusnak, és a fekhelyét/házát is. Két-három hetente ismételd ezt meg ebben a meleg időben.
2014. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!