Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyát megmérgeztek...

Ha egy kutyát megmérgeztek mennyi idő alatt végez a kutyával a méreg?

Figyelt kérdés
érdekelne a leggyengébb is. Tehát mennyi max az átfutási idő? Minden napi stresszben élek hogy a kutyám megmérgezik, már tanuljuk az élelem megtagadást de nem olyan könnyű sajnos , mivel ő kezdetben egy bizalmatlan kutya volt aki nem fogadott el senkitől semmit mára elértük hogy ne legyen az és már cimbi minden idegennel.
2014. aug. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Méregfüggő. Pár órától pár napig.
2014. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 hétig eltarthat?
2014. aug. 10. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan méreghez, ami nagyon gyorsan hat nem tud bárki hozzájutni.Az efféle "emberek"? a szabadon kapható rovarirtókat "használják".Ezek legtöbbje, pl a rágcsálóirtók, kukoricán van, vagy pellet.Ne aggódj.Kérj meg

valakit,hogy amikor éhes a kutyád,adjon neki, vagy csak dobjon be valamit, ami nagyon csípőssel(bors erős paprika)van jól bekenve.Kicsit drasztikus,de hatásos.Sajnos a hatás, ha valaki hozzájut lehet azonnali is,vagy napok.

2014. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mérgezések nagyon ritkák,inkább előzd meg.Ha ugatós a kutyád,neveld,ha sétál szedd fel utána a kakát és a szomszédokkal legyél jóban.Megakadályozni,hogy akkor is felegye a kaját,amikor nem vagy ott,nem tudod.Egy kamera,esetleg ál kamera sem árt,ha parázol.Le is fújhatják rovarirtóval,akkor mit csinálsz?
2014. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Az én kutyámmal aki egy 5 éves fekete labrador volt 5 nap alatt végzett. Nem tudom hogy milyen méreg volt.:(
2014. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fanni de a tünetek már kezdetben látszódtak?
2014. aug. 10. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért azt nem mondanám, hogy nagyon ritka a mérgezés!!! Mi lakótelepen lakunk és rendszeresen dobálnak ki mérgezett, vagy tűvel tűzdelt fasirtot, stb....bár őszintén szólva jobban félnék én is, ha kertesben laknánk, mert akkor olyankor is felehetné, ha nem vagyok ott. Így viszont, ha sétálunk, eszébe nem jutna, mert látom. De tudom, sok kutya sajnos olyankor is vígan bezabál, mert nem tudja a gazdi letiltani.
2014. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!