Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan segítsek neki, h ne...

Hogyan segítsek neki, h ne unatkozzon?

Figyelt kérdés

A kutyámnak (11 éves) izületi gyulladása van és a könyöke teljesen ki van fordulva. Kap gyógyszert v mit (vmi zöld kagyló), de még így is sántít, biceg , viszont megmaradt a mozgásigénye, csak nem bír menni. Az állatorvos azt mondta, h már túl öreg és nem tudja meggyógyítani :( Szeretném, ha nem unatkozna és feküdne egész nap, mostanában úgy sétálunk, h jön kb. 200 métert, aztán tovább nem bír és én karba veszem és viszem tovább. Szereti ezt a fajta sétát is, de sokszor nem bírom sokáig vinni, mert nekem nehéz (15 kg csak, de én gyenge vagyok). Tudnék vmi járművet szerelni neki? Vagy hogyan sétáljunk?

köszi


2014. aug. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11 évesen annyira még nem öreg egy kutya szerintem. Kérdezzetek meg egy másik orvost hogy neki mi a véleménye erről.
2014. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor csak annyit sétálj amennyit bír.Ha csak az utca feléig jutsz vele és vissza úgy,hogy a saját lábán megy akkor csak annyit menj vele.

Illetve otthon taníthatsz neki olyan trükköket :))

2014. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úszást kellene megpróbálnod valahol a környéken.Babakocsival meg ne nevettessed ki magadat, és attól még mozgásigényét nem tudod kielégíteni. Tudom ezért a javaslatért megköveznek, de nem érdekel. Szerintem elérkezett a pillanat, szenvedés ez neked is és a kutyának is. Rajtad áll ...
2014. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, babakocsit nem vállalnám be, úszni pedig fél amióta kölökkorában egy idióta balf*** bedobta egy nagyon mély hordóba és szegény teljesen elsüllyedt.... úgy kellett szegénykém után mennem és az a barom meg még nevetett is. azóta a fürdetés is valódi harc vele :/
2014. aug. 12. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!