Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ételt kell adni egy...

......Márk...... kérdése:

Mennyi ételt kell adni egy kutyának hogy jól lakjon? (8éves,1éves)

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen fajták? mivel eteted? eddig hogy etetted?
2014. aug. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Keverék,rendes étellel amit mink ettünk maradék vagy csináltunk ami megmaradt kenyérből ami volt odaadtuk csak nem elég szerintem mert nem nől a hasuk, kicsit soványok.
2014. aug. 11. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
mekkorák? tegyél fel róluk fényképet a www.kepfeltoltes.hu segítségével!
2014. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát nem vacakoltam bocsi, ehelyett kimentem is megmértem és 40cm magas (ha hosszúság is fontos akkor olyan 55-60cm)
2014. aug. 11. 20:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Mind a 2 ugyan akkora
2014. aug. 11. 21:26
 6/12 anonim ***** válasza:
A 8 évesnek is más adag jár, mint az 1 évesnek. Az 1 éves még fejlődésben van. Ételmaradék, kenyér, nem kutyagyomorba való.Összetéveszted a kutyákat a malacokkal.
2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem azt kértem hogy provokálj,annyit kérdeztem mennyi ételt kell adni akkor mond meg nekik mit adjak és mennyit egy nap.Nem vagyok hülye nem moslékkal etetem Rendes csírke húst is szoktunk neki adni!!!
2014. aug. 12. 08:06
 8/12 anonim ***** válasza:

"rendes étellel amit mink ettünk maradék vagy csináltunk ami megmaradt kenyérből - Nem vagyok hülye nem moslékkal etetem"

De igen, a konyhai maradék más nevén moslék.

Vegyetek nekik normális tápot mondjuk britet, azon van etetési útmutató is (kor és súly alapján napi adagra lebontva) Vagy etessétek barf alapján (nyers hús, csontos hús, belsőség és zöldség/gyümölcs megfelelő arányban) Nektek mondjuk inkább a tápot ajánlanám, a barf sok utánajárást igényel, és eleinte komplikáltabb a tápozásnál.

A konyhai maradék túl zsíros, és fűszeres egy kutyának, hosszú távon kicsinálja a gyomrukat.

Amúgy egy kutya sosem fog jól lakni, nem is cél. A lényeg, hogy jó formában legyen.

2014. aug. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Féreghajtás van-e a kutyáidnak?

Kenyértől az ember hízik, a kutya nem. Szinte semmit nem tud hasznosítani belőle.

2014. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Igazából nem szoktuk oltani, nem volt még baja neki(k).
2014. aug. 12. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!