Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Biciklizéskor el akarom vinni...

Diafram kérdése:

Biciklizéskor el akarom vinni a kutyámat, aki egy francia bulldog. Sajnos nem bírja annyira a meleget. Hogyan tudnám vinni? Ami annyira nem macera. En pl olyanra gondoltam, mit a babáknál, hogy magamra "kötöm". Ki hogyan szokta megoldani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak bringára tervezett kutyaszállító kosarak, táskák.

Ne kötözgesd magadra, nem kisbaba. Neki nem jó.

2014. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A biciklimnek nincs hátul az a tartója....az a kosár kibír egy 10 kg-os kutyát?
2014. aug. 12. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem bírja a meleget mitől bírná jobban egy kosárban? Menj vele bicajozni este amikor már hűvösebb van. Amúgy meg van neki lába, tud ám járni is rajta...
2014. aug. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés hogy meleg van, de azért gondolkodni is lehetne mielőtt oltogatsz -.-" attól még hogy meleg van, neked sem mindegy, hogy rohannod kell a bicikli mögött, vagy visznek.... Tudom hogy van lába, szoktam nézni...
2014. aug. 13. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:

kb 40 ezerért lehet venni olyan baba kocsi szerűt , amit a bicigli végére illesztesz és oda betudod rakni a kutyust.

Ha csak 10 kiló szerintem egy kosárban is elfér és azt tudod előre v hátra felcsatolni.


Ha nem fér bele, szerintem inkább hanyagold a témát. Én is akartam vele menni, pl elvinni egy tóhoz biciglivel, de sajnos sehogy sem tudtam megoldani, 40 ezerért én meg nem akartam venni ilyen utánfutót. Szóval maradt az autó :(

2014. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!