Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a legyek ellen...

Mit tehetnék a legyek ellen ami a kutyát szállja?

Figyelt kérdés
3 éves a kutyus sose volt ilyen probléma de most pár napja folyamatosan szállják a legyek a kutyát a hátát, fülét. Szegény folyamatosan kapkod és vakarózik tőle, enni se tud tőlük, sose volt legyekkel probléma és már ahogy látom kezd a füle véres is lenni, hallottam hogy lehet a gyógyszertárban is rá való szert venni, de mi az? Mit lehet rá kapni hogy ne szállják a legyek?
2014. aug. 12. 14:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan szer kellene ami a legyeket is távol tartja és gyógyít is és a gyógyszertárban is beszerezhető.
2014. aug. 12. 15:06
 2/9 anonim válasza:
Szia! az én kutyusomnak is ez volt a baja csak neki a fülére mentek és teljesen kisebesedett neki.:( tegnap vettem Neostomosan-t az állatpatikában és mára már egy két légy van csak rajta.:) hetente kell befujni egy ampulla 5ml 430 ft volt és el fel keverni vízzel.:) próbáld ki!! .:)
2014. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
1 liter vízzel bocsii.:)
2014. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi is neostomosant vettünk, csodákra képes :)
2014. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megvehetem emberi Gyógyszertárban is?
2014. aug. 12. 15:23
 6/9 anonim válasza:
szerintem nem. de azért nézd meg.:) és Állatboldban vettem.:) ja és lefujhatod a kutyusod házát fekvőhelyét is igy biztos békén haggyák.:)
2014. aug. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Semmit sem kell venni.

Egész egyszerűen csinálj csalános spayt.

1-1 arányban rakja egy tálba vizet, és csalánt, majd zárdd le.

1-2 nap alatt "összeáll".

Utána a levet öntsd át egy spraybe, és fújdd be vele a kutyut.

Ezt ismételd meg egy nap többször is.

Garantáltan elűzi a legyeket.;)

2014. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Off. Bocsi érte: ) Ugyanez a problémám; nekem ajánlották hogy jóddal kenjem a fülüket; de azon kívül hogy fertőtleníti, semmit sem ér. Két rövid szőrű kutyám van (staffi), őket csesztetik a legyek, a macskát érdekes módon nem.

Tegnap egész nap légycsapóztam; de ha 10-et leütöttem, 20 lett helyette.

Én is veszek holnap Neostomosant! ÉS szerintem csalánt is szedek, és áztatok be..... Biztosra megyek, az egyik csak hat! Köszi!

2014. aug. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Le kell fujni gázsprèvel a legyeket azt elmennem máshová
2017. máj. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!