Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatiszta kutyam elkezdett...

Szobatiszta kutyam elkezdett bepisilni a szobamba?!

Figyelt kérdés

Direkt kiengedtem lefekves elott es elvegezte a dolgait. Nemreg kimentem kicsit es amire bejottem bepisilt... az elmult 1-2 napban ezt csinalja pedig ki van engedve sokat meg setaltatva is van hogy lefaradjon.. Mi lehet a baj?

8 honapos ivartalanitott kan. Egyaltalan nem jelez ha pisilnie kell, hanem rogton elvegzi a dolgat


2014. aug. 13. 02:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat pisil, vagy csak pár csepp? Ha csak pár csepp, akkor jelöl. Ivartalan kutyák is szoktak.
2014. aug. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valami inger van rajta, de lehet hogy valami bacilust összeszedett ami ingerli és azért nem tudja vissza fogni magát! Elfog mullni de azért szedj ad meg egy kicsit és nyomod az orrát a pasi be hogy tudja hogy CSUUUUNYA kutya májat eljut a tudatáig hogy egy bitang rossz kiskutya, legalább is remélhetö, de esetleg zártkörben ki egy kis idödet az is használ, de arra figyeljél hogy legyél következetes akkor azonnal csináljad ne órák múlva met akkor nem fogja érteni vagy tudni miért bünteted! Sok sikert.
2014. aug. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már nem igen használják a fentebb említett módszert. Lehet cukorbetegség is akár. Én mindenképp visszavinném az állatorvoshoz. Ha a mostani nem foglalkozik a problémával, akkor máshoz.
2014. aug. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Győződj meg róla,hogy tėnyleg elvégezte e a dolgát.Lehet még felfázás is vagy sima jelölgetés.Ha gyakran előfordul,akkor előbb az orvosi okokat kell kizárni.
2014. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem csak pár csepp, tócsa , és nem értem mert tényleg kb 3 óránként ki van engedve meg séták alatt is nagyon sokat pisil/jelolget.

Remélem csak valami szag miatt csinálja, viszont ha tovabb megy ez, akkor elviszem allatorvoshoz. Koszonom a válaszokat!

2014. aug. 13. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!