Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanított kan kutya,...

Ivartalanított kan kutya, hogyan képes ejakulálni illetve maszturbálni? Miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Barátosnőmnek van egy két éves ivartalan kan kutyája.Töketlenítés előtt is folyton szexelhetnékje volt, állandóan megerőszakolta a játékait és el is élvezett, ott voltak a nyomok.Ivartalanítva lett már lassan egy éve, de újrakezdte.Nincsenek már meg a golyói mégis valamilyen spermaszerűséget csöpögtet magából amikor élvezkedik a játékain.A kukija is megdagad, meg van amikor a levegőben is d@gja a semmit.Én arra gondolok, hogy ez valami pótcselekvés nála mert nem nagyon van vele foglalkozva.A sperma dolgot meg nem értem.Vagy dominancia?

2014. aug. 13. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Az nem sperma, csak az előváladék, amit a prosztata választ ki.

Pótcselekvés a javából. Így vezeti le a felgyülemlett feszültséget, mert nem törődnek vele, nem mozog sokat, az agya meg majd' felrobban az energiától, csak hogy csinálhasson valamit.

2014. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Imola Ágnes ***** válasza:
91%
Nem szexelhetnékje volt, az egy ösztön, amit a tüzelő szuka hív elő belőle. Amit a kutya csinált az dominancia, és a neveletlenség miatt van. A váladék lehet előváladék is, de lehet hugyúti fertőzés is.
2014. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mit tanítanak mostanában iskolában biológiából ?? A herék csak az ivarsejteket termelik. Az a folyadék, amiben úszkálnak, meg ami mellette még termelődik a járulékos mirigyek és az egész szervrendszer járatainak belső falán, az mind a húgycsőbe kerül, tehát egy ivartalanított kankutyában is működik még a prosztata meg a Cowper mirigyek, ezeknek a váladéka ürül. A hormonok nagyon lassan tünnek el vérből ivartalanítás után (több hónap), ráadásul androgén hormonokat a mellékvese is termel. Ezek a hormonok meg hatással vannak a megfelelő agyi területek aktivizálódására.
2014. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A váladék megmarad ivartalanítás után is ,csak kis katonák nincsenek már benne amitől lehetnének kölykök. Ivartalan kan is ugyan úgy tud dugni,mint a golyós. A műtét nem varázslás. nem szűnnek meg tőle a nem kívánatos cselekvések. Kan kutyát érdemesebb 6- hónapos körül műttetni,mert akkor kevesebb eséllyel fog dugványozni. Láttam én már golyótlan kant szukát döngetni,és fülig ért a szája a gazfickónak :)
2014. aug. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 13. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Nem kellene elhanyagolni szegény kutyát. Nem elég csak birtokolni és rákot okozó kutyakajával tömni hanem foglalkozni is kellene vele.

[link]

2014. aug. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem az én kutyám, sok mindent én nem tudok tenni csak elmondom a gazdájának az itt leírtakat, mert ő sem érti a kutyája viselkedését.
2014. aug. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!