Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi a kiskutyám a...

Miért eszi a kiskutyám a füvet? Lehet tőle baja?

Figyelt kérdés
Ez a mániája, minden sétán legalább egyszer eszébe jut "legelni" és egyszerűen nem értem, miért csinálja. Kap itthon is enni rendesen és mégis. :S

2014. aug. 13. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd neki, jót tesz az emésztésének :)
2014. aug. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz tőle,a kutyáknak a fű olyan ,mint az embereknél egy kis nasi :)
2014. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. :) A macskákról tudom, hogy szoktak ilyet, de ezek szerint a kutyáknál is előfordul. Még egyszer köszi a válaszokat, most már nem izgulok miatta.
2014. aug. 13. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Hallotam olyant,hogy a kutyák azért eszik a füvet mert ég a belük ne is lepődj meg ha utána ki is hánya mert láttam olyant is.
2014. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es: igazad van: az én kutyám ha kiássa a régi elásott kajáit, mert nem akarja megenni a tápot, akkor a rossz kaja után mindig füvet eszik, hogy tudjon hányni vagy kakálni.
2014. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Kakálni..xd hat én sírok..xddddddd
2014. aug. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem akartam csúnyát írni -.-"
2014. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nembaj.,xd legalabb jobb lett a kedvem.:D neharagudj,nem sértésnek szántam..xd
2014. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!