Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Federol olaj csak sebre jó?

Federol olaj csak sebre jó?

Figyelt kérdés
Ez csak sebre jó? Mert a kutyámat elég sok légy szállja viszont még nem sebes és nem véres neki sehol de vakarózik állandóan és még feküdni se tud nyugodtan tőlük muszáj sebre kenni? Ha egy pamaccsal bekenem neki egy két helyen hogy ne szállják a legyek pl a hátát, fülét akkor az úgy jó? És a kutya nem nyalja le?
2014. aug. 13. 13:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha mégis lenyalja lehet baja tőle?
2014. aug. 13. 14:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Sebre jó. Vegyél Neostomosan koncentrátumot, azzal fürdesd, vagy fújd be hetente a kutyát, és a környezetét, nagy eséllyel békén hagyják a legyek.


[link]

2014. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, eredetileg azt akartam, viszont a közelünkbe csak ezt kaptam de hamarosan befogom szerezni a neostomosant mert a kutya fekhelyére is kell. De addig is csak ez van. Szóval?
2014. aug. 13. 16:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Federol olaj sebre való, a sebes részt kell bekenni vele, nem összemaszatolni vele a kutyát.
2014. aug. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amúgy amíg nincs más, kend be, a semminél biztosan jobb.
2014. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megelőzésre is jó, csak sűrű, így az egész kutyit nem tudod bekenni. De szerintem ha a fülére kened az jó.
2014. aug. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!