Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyapanzióban ragadt majd...

Sensation993 kérdése:

Kutyapanzióban ragadt majd elajándékozott kutyám!? SOS

Figyelt kérdés
Sziasztok betegségem és időszakos helyhiány miatt egy barátnőmre bíztam a keverék "Chanel" névre hallgató kutyám, mindíg vittem neki tápot az orvosi költségeket inyekciokat álltam el utaztam külföldre pár hónapra a barátnőm a tudtom nélkül a kippy kutyapanzióba vitte kutyámat amire 700e Ft.os terhet rakatott majd elajándékozták. Nekem hazudott végig azt mondta elszökött. Mit tegyek jelen esetben hogy visszakapjam a kiskutyám? nekem nincs pénzem és nem én rakattam be panzióba sem és ő nem hajlandó és ő sem tud fizetni.. a kutya orvosi papírja az ő nevén van MIT TEHETEK? van még rá esély hogy visszakapom valaha valahogy???
2014. aug. 13. 22:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Uhh jó nagy árat fizettél, hogy megtudd, hogy a barátnőd egy gyökér. Sajnos ilyennel még nem találkoztam, de utána kell járni, most egész pontosan kinek a nevén van a kutya maga, kinek a nevén lett berakva panzióba, illetve van papír arról, hogy mindent te fizettél????
2014. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Kutyául bántatok azzal a kutyával !
2014. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Annak a kutyának százszor jobb, hogy végre valódi gazdája lett.

A tartozást pedig nyilván a barátnődnek kell fizetnie, hiszen azt mondod, az ő nevén volt minden papírja, és ő adta be a panzióba. Mennyi ideig volt az a kutya a panzióba, hogy ennyi összeg gyűlt össze?

2014. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Papírom nincsen de viszont nem hazudik a barátnőm elmondja hogy nem az övé a kutya csak az ő nevén van.. igazábol sokat segített nekem mert mondom sokat kellett korházban legyek stb.. és az alatt ő vállalta be egyedül de beadta panzióba 3x is ki is hozta de 4x ott maradt nem volt rá pénze hogy kihozza nekem pedig nem merte elmondani ...
2014. aug. 13. 22:15
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Ja nem hazudik, ehhet képest azt hazudta neked, hogy elszökött a kutyád, csakhogy védje a seggét. Most is ezt fogja tenni.. Naív vagy ha bízol benne. Mindezért ő a felelős.
2014. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem tudom nekem azt hazudta fél évig hogy megszökött.. égre földre kerestem és nem régen vallotta be az igazságot. nekem nagyon fontos a kutya komolyan az életem!!!! Már minden biztosított úgy néz ki túl vagyok a betegségemen kérlek értsétek meg hogy nekem kell!
2014. aug. 13. 22:17
 7/16 A kérdező kommentje:
igazatok van de hiába felelős nem tudok mit csinálni vele nem fog kifizetni ennyi pénzeket most értitek miről beszélek meg egyébként is ki az az ember akinek van 700e Ft a kutyájára?! akármennyire is szeretem imádom lehetetlen ennyi pénz összeszednem
2014. aug. 13. 22:19
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég irreálisan hangzik ez az összeg, mert ha mondjuk négyezer egy nap, akkor fél évet kellett volna tartsák a kutyát, amit abszolút elképzelhetetlennek tartok. Szóval...?
2014. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akár van neki akár nincs, ez őt terheli. Ennyi gerinctelenség után én nem tudnék együtt érezni vele...
2014. aug. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd csak, mindez mennyi ideig tartott?

Tehát az első naptól, hogy rábíztad a barátnődre a kutyát, addig, hogy vissza akartad kapni és szembesültél a helyzettel?

2014. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!