Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől fújtat a kutya?

Mitől fújtat a kutya?

Figyelt kérdés

1 éves kan labradoról van szó. Tegnap vettem észre, hogy evés után nagyon furcsán kezdett el fújtatni. Egészen kiskorától egyébként furcsa röfögő hangon szimatolt, most is ilyen hangot ad ki, csak mintha légszomja lenne közben. Az előbb kimentem hozzá és ahogy hirtelen felébredt és felkelt elkezdett fújtatni és legalább 20 másodpercig csinálta folyamatosan. Emellett nem tudom van-e bármi köze hozzá, de néhány napja nagyon sűrűn rázza a fejét.


Holnap elviszem az állatorvoshoz, de azért érdekelne előre, hogy mire számíthatok.


2014. aug. 13. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A fajtánál angyon gyakori lehet a felfuvódás, vagy a belek összecsavarodása. Nem hinném hogy bármi köze vana fujtatásnak ehez. De talán az orában lehet takony leragadva, vagy a légcsövét felséárthette valami
2014. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy korokozók jutotak az orrába, és szurják, marják. Állatorvos biztosan többet tud segíteni.
2014. aug. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

allatorvos, laborok.

szívferegtol a daganatokon at az allergiaig, pajzsmirigyig csomo dolog lehet a hatterben.

2014. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


0:55-től nézd, ha úgy fújtat a kutyád, akkor torokgyulladása van.

2014. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az orvos azt mondta rá, hogy kennel köhögése van.
2014. aug. 14. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!