Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ilyenkor?

Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A kutyám rá harapott egy szúrós bogáncsra és a kis tuskek belementek a nyelvébe! Ki jönnek maguktol a tüskék? Köszönöm a,valaszokat :)
2014. aug. 14. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod kiszedni neki? Én biztosan kiszedném ha az én kutyámmal történt volna! Mondjuk egy szemöldökcsipesszel jól meg tudnád fogni a tüskéket! Ha pedig nem tudnám, elvinném állatorvoshoz.
2014. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tüskék könnyen beletörnek, de nem maradhat benne. Vidd el dokihoz, bealtatja és nem lesz gond a kiszedéssel.
2014. aug. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapizz meg egy olyan szúrós vackot, aztán várd, hogy maguktól kijönnek-e a tüskéi.
2014. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Yorki kutyusrol van szo! nem tudtam kiszedni de elvittem a dokihoz aki azt mondta mivel sok pici es atlatszo tuske van benne hogy nem mindeggyiket tudja kiszedni mert nemelyik olyan apro hogy szinte nem is latszik a naggyat ithon en is kiszedtem az orvos is szedett ki valamennyit de sajnos meg mindig van benne ami remelhetoleg az eves soran kijon.a kutyat nem zavarja miota a nagyobbak el lettek tavolitva sem z evesben sem a tobbi tevekenysegeben mar nem szomoru mint az elejen tehat mar nincs baja a kommenteket koszonom :)
2014. aug. 17. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!