Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet kapni a Whippet-ről...

Hol lehet kapni a Whippet-ről szóló magyar nyelvű könyvet/könyveket?

Figyelt kérdés
Jó ideje keresek, de magyar nyelvűt nem találok sehol. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 14. 14:49
 1/2 KutyaFanatic ***** válasza:

Szia! Sajnos nem tudom, hogy lehet-e szerezni, de azt azért elmondom, hogy az elmúlt egy évben elég sok fajtaspecifikus kutyás könyv megfordult a kezemben és azt vettem észre, hogy eléggé egy sablonra készültek.


Némi fajtatörténet, kölyökválasztás szempontjai, milyen a jó tenyésztő, felszerelések, szőrápolás, nevelés, betegségek, kiállítás, stb.. Nem vagyok a könyvek ellen, de ami tényleg az adott fajtára jellemző dolog, az alig 5-10 oldal szokott lenni a 60-ból, a többi nagyon általános.


Azt javaslom, konkrétan keress rá fórumokon vagy külföldi oldalakon a betegségeire és az etetésére és azt a pár oldalt fordítsd le, ennyit biztosan tudsz te vagy valaki a családban angolul.


Ha pedig eljutsz a vásárlásig, a tenyésztő úgyis szívesen el fog mondani minden mást. Magyarul csak ezt az oldalt tudom javasolni, ez az aloldal két szakkönyv alapján készült.


[link]

2014. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igazából engem a színgenetika érdekelne a fajtán belül:)
2014. szept. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!