Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek hogy tetszik ez az...

Nektek hogy tetszik ez az ötlet? Szerintetek Magyarországon meg lehetne valósítani?

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 14. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik, nagyon jó ötlet! :)

Szerintem egy próbát megérne!

2014. aug. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az a véleményem, hogy aki akar kutyát, az tart, aki meg nem, azt nem hatja meg semmi és senki kedvéért nem fog tartani (aki nem is akar, az mondjuk ne is tartson).
2014. aug. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Meg lehetne próbálni :)
2014. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen marketinghúzás nem veszi rá az embert, aki nem akar kutyát tartani, hogy mégis tartson...


Én nagyon jó ötletnek tartom, mert sokan csak ilyen-olyan kutyát akarnak, a többség, mint tudjuk, szaporítótól vásárol, így viszont adott a lehetőség, hogy konkrét kutyákat reklámozzanak, amik esetleg megtetszenek olyanoknak, akik nem gondolták, hogy ilyen kutyát menhelyen találnak, vagy egyáltalán nem gondoltak arra, hogy örökbefogadjanak. Szóval szerintem jó ötlet, szuper, hogy az IKEA bevállalta és illik is a cég arculatához.

2014. aug. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Megvalósítani meg lehetne, menhelyi kutya van dögivel meg papír is... De aki nem akar ilyen kutyát, azt nem fogja érdekelni. Én pl nem akarok menhelyi kutyát, megvan a kedvenc fajtám és a céljaim vele, és a legkevésbé sem hat meg hogy az IKEA-ban másra akarnak rávenni, bár persze szép ötlet.

Ilyenekkel azokat lehet rávenni akiknek gyenge az akaratuk és hirtelen felindulásból választanak kutyát. Aztán az a gazda olyan is lesz...

2014. aug. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

5-ös, akkor te úgy gondolod, hogy aki keverék/menhelyi kutyát választ az nem is lehet jó gazdi???

A legtöbb embernek nincs semmilyen célja Fifikével, talán max az agyatlan szaporítás. Akinek pedig nincs célja, az miért nem vihetne haza egy menhelyi kutyát?

Szerintem nem rossz ez a kezdeményezés. Minden ilyesmit hasznosnak tartok, ha ezzel is népszerűsítik az örökbefogadást.

A tenyésztők munkáját is értékesnek tartom, de kevés manapság a lelkiismeretes tenyésztő. Ezért nem győzzük hangsúlyozni, hogy ha nem egy adott dologra kell a kutya, akkor inkább menhelyről hozzanak az emberek, az szinte semmi se kerül és a pénz is jó helyre megy.

2014. aug. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Az nem lesz jó gazda akinek úgy lesz kutyája hogy fél napja eldöntötte, hogy beugrik az IKEA-ba az olcsó hotdogért és meglátott egy papírképet róla... Ennél kicsit nagyobb tervezést igényel a dolog.
2014. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Jaj de jó ötlet lenne :)
2014. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Így már tiszta és igazad van :-)
2014. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kellene ennyire sarkosítani, hogy van aki kutyát akar és van aki nem, meg hogy rátukmálnák a menhelyi kutyát... Van azért olyan is, aki mondjuk tervez venni egy kutyát vagy egy újat a meglévő mellé, de nem tudja milyet szeretne. Aztán hopp, szemet szúr neki a papírkutya és azt mondja "igen, ő lesz az".


Lássuk be, az Ikeába többet járnak az emberek, mint az állatmenhelyre/sintértelepre. Több rá az esély, hogy valaki meglátja és beleszeret. Meg most attól, hogy valaki nem jár menhelyre, még lehet belőle jó gazdi, nem?


"Én nagyon jó ötletnek tartom, mert sokan csak ilyen-olyan kutyát akarnak, a többség, mint tudjuk, szaporítótól vásárol, így viszont adott a lehetőség, hogy konkrét kutyákat reklámozzanak, amik esetleg megtetszenek olyanoknak, akik nem gondolták, hogy ilyen kutyát menhelyen találnak, vagy egyáltalán nem gondoltak arra, hogy örökbefogadjanak."


Pont erről beszélek! :)

2014. aug. 15. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!