Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 honapos rotira lehet tenni...

4 honapos rotira lehet tenni bolhanyakkorvet? Ha nem mikortol lehet? Koszi a valaszokat

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónapos kortól már mindegyik használható rájuk. De meg kell kérdezni az eladót, neki elvileg tudnia kell.
2014. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8 hetes kortól ajánlott mindenféle bolha és kullancsirtószer. Én a Forestot ajánlom. Ugyan az ára borosos, de nagyon megéri. 6 hónapig minimum maximum 8-9 hónapig. Szóval egy évben maximum 2x kell megvenned. Mi erdős területen lakunk, mondanom sem kell mennyi a kullancs, de amióta a Forestot használjuk egy sem volt a kutyámban. :)
2014. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy jo a foresto a nemet juhaszunknak is az van es megeri az arat. hat a kicsinek egyenlore olcsobbat tudok most venni.es majd tavasztol szeretnek neki venni mert kirandulas lesz vele nyaron erre meg nincsenek nagyon kullancsok legalabbis meg sose volt a kuzyamba olcsobb nyakkorv mellet sem. igy egyenlore olcso nyakkorvet szeretnek venni neki csepp melle. zavarni nem zavarna ot szerintem a bornyakkorvet birja.
2014. aug. 15. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!