Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit ajánlatok, amitől tuti...

Mit ajánlatok, amitől tuti meglepődik?

Figyelt kérdés

Kutyám nem szereti a macskákat,és hát néha erre tévednek a macskák!

Végülis kicsi kis sz*r :D de azért mégis elég könnyfacsaró dolog látni,ahogy a macska visít,a kutya meg bunyózza!

Kárt soha nem tesz benne! Legalábbis eddig még nem volt semmi komoly!


Arra gondoltam,csinálok valami házi készítésű szert,amit lehet spriccelni,amire elégé meglepődik,és egy kicsit takarékra rakja magát,ha arra a 3 másodpercre,amire összekaparom a macskát,nekem már az is elég!

Csakis olyannal próbálkozom,ami biztonságos!!

Vízzel leborítás kizárva,hátha hevesen reagál a teste!!


Esetleg ecetes víz??


Köszi! :)


2014. aug. 14. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ecetes víz pont remekül kiégeti majd a szemét! Egyszerűen fogd meg, vidd be, vagy hívd/parancsold a helyére, vagy tiltsd le a macskáról és kész.
2014. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerinted ha működne ez az opció,akkor büdös löttyel akarnám fújkálni??

Nem működik,és természetesen nem fogom kiégetni a szemét,mert fontos nekem,de néha legszívesebben úgy megverném,hogy rám se nézzen 2 hétig!!Semmi nem működik nála! :(

2014. aug. 14. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vesd be a lúzerfegyvert. Egy kis flakonba kavicsok. Ha látod, hogy a kutya rámozdul a macskára, akkor dobd elé a földre és szólj rá hangosan, hogy NEM. Erre épp elméjű kutya eléggé meg szokott lepődni és legalább a szemét se égeted ki mindenféle sz*rral.
2014. aug. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat epp ezert nem mukodik, mert igy allsz hozza.

Allj a sarkadra, de nyugodj le es hatarozottan, nem obegatva tiltsd le a macskarol a kutyat.

Lesz par alkalom, de fogd vissza magad es turelmes legyel, mire teljesen megerti, mit akarsz tole.

Aztan mar egy sima csunya nezes is eleg lesz, hogy jol viselkedjen.

Ha nem alakul siman a dolog, kis flakonba tegyel ket kavicsot, tekerd ra a tetejet,aztan ha megy a macskara, hatarozott NEM mondasa mellett razd meg a flakont az orra elott.

Meg fogja erteni, mit akarsz tole.

Bantani tettlegesen soha nem kell, csak arra vezetne, hogy lenne egy behuzott farku, mindenre bepisilo remego kutyad, amit tonkretettel.

Inkabb egy egeszseges onbizalmu, vidam kutyusod legyen, akinek vannak szabalyok es o betartja, mert meg akar neked felelni es a kutyak azt akarjak, hogy buszkek legyunk rajuk, milyen ugyesek:)

2014. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen,a kutyát általában mindent megtennének a gazdájukért! Az enyém nem ilyen!Neveletlen kis sz*r :(

És higgyétek el nekem,2,azaz 2 éve nevelem,és lekopogom,a "dolgok belenevelése" elég jól megy,ül,fekszik,marad,pacsi,hozzám,sőt,most már egy határozott kiállítással megáll a nyitott kapu előtt,és rájön hogy nem kéne rajta kimenni :)

Viszont ott vannak a "rossz szokások",amiket meg ki akarok belőle nevelni,és nem sikerül! Egyszerűen semmi akarat nincs benne,hogy változzon!! :( Pedig neki is csak jobb lenne,ha többet játszanék vele,mennénk sokkal többet sétálni,stb! De így külön a macskákra is kell időt szánnom,mert hát ugye a kutyám nem tűri meg,szóval nincs az az opció,hogy amíg a macska az ölembe ül,és dörgölőzik,addig neki rugdosom a labdát,és így mindketten boldogok!

2014. aug. 15. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Sima hideg viz. Semmi baja nem lesz tôle.
2014. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Hidd el,az en kutyam is hisztis, akaratos. Megis egy par alkalom volt csak osszeszoktatnom egy tengerimalaccal, a kertben egyutt jarkaltak szabadon.

Ugy tortent, hogy vedtem a malackat, kutyara raszoltam, mikor durvabban ugrott volna, vagy nagyon erosen szagolta volna.

Mindig hatarozott nem- mel.

Aztan mar latta, hogy en szeretem a malackat, tehat o is szereti, egyre ovatosabb volt vele.

Aztan mar teljesen figyelmen kivul is hagyta, ha neha olyanja volt, odament es egyutt legelesztek:)

Pedig nem szaz szazalekos a kutyam: nem behivhato, barkivel elmenne, ha hivna...azonban megis meg akar felelni, alapbol jo akar lenni minden kutya.

2014. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!