Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a legszebb,...

Szerintetek mi a legszebb, legjobb kutya fajta? Ha én szeretnek egy kutyát szerintetek milyen fajta legyen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 22:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Keverék :)

Ha esetleg mondanál valami magadról?

2014. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Akita inu, keverékek :)

Az teljesen rajtad múlik és az életmódodon.

2014. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Boxer<3:)
2014. aug. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
rottweiler
2014. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Első kérdésedre válasz; Rottweiler :)

Másodikra; Amelyik fajta a kedvenc számodra, és felelőséggel bírod vállalni 12-15 évre. :)

2014. aug. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen keveréket választanék több szempontból is, de olyat vegyél, ami neked tetszik. Illetve ha fajtiszta kutya, akkor a hófehér (barna szemű!!) Husky még a gyengém. :)
2014. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen mindegy!Lényeg az,hogy szeresd,ha rossz,ha jó!Ha annyira szeretnél akkor menhelyről ments meg egyet és figyeld meg meghálálja! :)
2014. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, egyeni, hogy kinek mi a legjobb. Ami nekem a legjobb, neked lehet a legrosszabb valasztas.
2014. aug. 15. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nekem a skót juhászkutya.

Neked: ahhoz azért jóval többet kellene tudnunk rólad, hogy bármit is ajánlhassunk. Hány éves vagy, milyenek az életkörülményeid, milyen célra szeretnél kutyát? Mit tudnál rászánni (időben, pénzben)? Stb.

2014. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem a Labrador a legszebb és legjobb. De mindenkinek más, és ennek így kell lennie.

Ha nem vagy egy fajta szerelmese sem, akkor javaslom a menhelyet! Ha gondot okoz milyyen fajtát szertnél akkor a legjobb választás számodra. :)

2014. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!