Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyám baja?

Mi lehet a kutyám baja?

Figyelt kérdés
Kutyám most lesz 2 éves németjuhász keverék.Illatos útról hoztam ki 2hónapos korában.Tavaly kezdödött....nem lehet hozzá érni a jobb combjához...ha hozzá ér a kezem sir..összerándul,remeg a lába..egyébként szaladgál,játszik,hempereg...voltam vele orvosnál.....az orvos végig tapogatta,nyomkodta...semmi sírás csak állt ....az orvos azt mondta nem tudja mi ez....kapott egy gyulladás csökkentöt azért...eltelt egy év...most megint elkezdödött...mi lehet ez?
2014. aug. 15. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik orvos, nem ártana röntgent csináltatni, lehet diszpláziája van,nem tudom nem értek hozzá, de mindenképp másik orvoshoz vigyétek aki komolyabban kivizsgálja.
2014. aug. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, ragaszkodj a röntgenhez, és akkor nagy valószínűséggel kiderül, mi a kutyus baja!
2014. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos sok kutya annyira pánikol az állatorvosnál, hogy a stressztől a plafonig ugrik a fájdalomküszöbük. Én is jártam már így, hogy előtte-utána nyüszített a kutya, ha csak ránéztem, a doki meg össze-vissza nyomkodta meg húzkodta és meg se nyikkant.

Röntgeneztesd meg, az azt is elárulja, ami belül van.

2014. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!