Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » KÉRLEK SEGÍTSETEK! Van egy 2...

KÉRLEK SEGÍTSETEK! Van egy 2 éves törpe tacskóm (kan) NEVELETLEN MIT TEGYEK? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés
Kis korába egyfolytába vittem sétálni, klikkerrel tanitottam. és mára mindenkit megakar harapni a családon kivül. Sétálni sem tdom vinni mert félek hogy valakihez vagy egy másik kutyához odamegy és megharapja. A megoldás kutyasuli lenne? De ha ott is elengedném mert ugye ott póráz nélül megy a tanítás (Győrben). Vagy hivajak egy szakembert? TANÁCSTALAN VAGYOK!

2014. aug. 15. 12:07
1 2
 1/11 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Szerintem kutyaiskola! A szocializációs tréner sokat fog tudni segíteni! Ne aggódj, addig még nem megbízható a kutya ott sem kell elengedned, értenek a dolgukhoz! Csak kezeld a problémát, mert csak egyre nagyobb lesz a baj!
2014. aug. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!! igen,de nagyon nincs pénzem rá hogy 58 ezer forintot kifizessek a kutyasuliért és miből zsebpénzből?...de a kutyámért mindent.de tényleg kezelhetetlen és borzalmasan viselkedik.Kapott tőlem már egy két kis pofont miután a nagypapámat is megharapta,de sajnos nem tanult ebből...és az nem lenne jobb ha kihivbék valakit hozzá és ott egyedül lennénk ő meg én és nem terelné el a figyelmét a kutyasuliba a többi kutya...és persze abból nem lenne tanulás csak ugatás...sajnos!!
2014. aug. 15. 12:36
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
A házkoz járó kiképző drágább. Plusz senkit nem érdekel, h nincs pénzed, ha a kutya kellett, akkor kelljen a vele járó költség is.
2014. aug. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen,tudom és nem kell ilyen bunkónak lenned! köszipuszi
2014. aug. 15. 12:58
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem is kutyasuli, nézd csak:

[link]

2014. aug. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen én is erre a sulira gondoltam.De nekünk nem az alapfokú,hanem a videlkedés terápiára lesz szükségünk!..de apukám azt mondta hogy nem kell ide kutyasuli kilehet nevelni ezt belőle,járjak utána...de ezt én hülyeségnem tartom
2014. aug. 15. 14:05
 7/11 A kérdező kommentje:
És amúgy Kedves 3# válaszoló: szerinted 13 évesen honnan lenne 60.000 ft-om ilyenre? :)
2014. aug. 15. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
hát mondd el apukádnak, hogy mint látszik, nem megy egyedül a kutyanevelés, ezért kérnél segítséget, mert ennél csak rosszabb lenne, ha nem mennétek kutyasuliba, ami sem nektek, sem a kutyának nem jó. szerintem írj nekik, hogy mi a problémátok, melyik tanfolyamot ajánlják. 4. voltam.
2014. aug. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
leültem apuval és beszéltem vele,de ő azt mondta hogy most nincs pénze ilyenekre,most iskolakezdés stb...nem tudom rávenni hogy had vihessem el a kutyám...sajnos....és ennyi pénzt honnan szedjek??....mindegy gyüjtögetem és majd ha összegyűlt elviszem... :(
2014. aug. 15. 15:47
 10/11 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell a gyereknek kutya. Saját pénze nincs, a szülei meg sz@rnak bele - tisztelet a kivételnek.


Azt meg ne én mondjam már meg, h honnan legyen pénzed.

2014. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!