Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vágták le régen a...

Hogyan vágták le régen a kutyák fülét? (kupírozás )

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

NEM, áll szándékomban levágatni a kutyám fülét nyugi. Nekem füllel A kutya. Csak érdekelne, már sokat olvasta és sok képet, videót, infót nézegettem át. Amerikai staffordshire terrierem van. És érdekel ez a művelet, még sablont se láttam, és elképzelni se tudom, mi következik a bódítás után. Tudnátok olyan weboldalakat/linkeket ahol találok valamit? Tudom, tudom, google a barátom, de a drága barátom nem szeretne nekem ilyenekre találatot adni, vagy rosszul keresek.


Köszönöm előre is a válaszokat :)



2014. aug. 15. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, egy sablont tesznek a kutya fülére és azt vágják körbe.

Régen pedig volt, hogy egyszerűen megpördítették az (újszülött) kiskutyát a fülénél fogva, míg le nem szakadtak a fülei... Szadi...

2014. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
van egy fém sablon, amit tetszőleges méretre tudnak állitani. Ezt szoritják rá a fülre, ez elzárja a vérereket, és a sablon mentén vágják a fület, majd lekerül a sbalon, és varrják.
2014. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elkezdtem nézni a videót, brrr...

Mi az? Konyhaasztal? Úgy néz ki, mintha egy kukászsák lenne ráterítve és azon a kutya...

Mert ez nem műtő, nem állatorvosi rendelő, az hétszentség.

2014. aug. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kesztyű sincs rajtuk.
2014. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem értek sapnyolul vagy milyen a video nyelve, és én is csak kb 5 secet néztem meg belőle
2014. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én is bele bele tekertem :S a sablon már tudom milyen végre, köszönöm :) Szegény kutya meg felébredt a bódításból szinte :c
2014. aug. 15. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
ez nem sablon amit rátettek, hanem egy sima érfogo. A sablon teljesen máshogy néz ki. megpróbálom neked előkukázni egyszer itt a neten megtaláltam a képet.
2014. aug. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!