Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Imádom az állatokat,de legjobban a kutyákat.Ha kimegyek a menhelyre már a kapun belépve elsírom magam szerencsétlen állatokon.és persze mindet haza is vinném ha lehetne.a menhelyeket mindig támogatom a zsebpénzemből mindig veszek puha takarókat,tápokat,konzerveket és nyakörveket is.és mikor a szüleim kérdezik,hogy hová lett a zsebpénzem,mindig mondtam hogy a menhelyt támogatom vele, és ők nagyon büszkék rám,hogy nem csokira és a töbi hülyeségre költöm a pénzem hanem erre a dologra.és ha a közösségi háón is látom hogy segítségre van szükség azonnal küldöm az sms-eket..osztom a menhelyes kuytusokat hogy mihamarabb gazdára találjanak!..MÁR ALIG VÁROM,HOGY ÉNIS ELMÚLJAK 16 ÉS ÖNKÉNTES LEHESSEK,MERT IMÁDOM AZ ÁLLATOKAT!!!!<3

2014. aug. 15. 14:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is büszke vagyok rád:), nem csak te vagy ilyen, bár az tény, hogy manapság kevés ilyen ember van, de azért akadnak.

Önkéntes meg most is lehetsz, én is voltam 13 évesen. Szerintem nálatok is lehet csak szülői beleegyezés kell:)

2014. aug. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon rendes emberke vagy :)

Csak így tovább!!! :)

2014. aug. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én is szeretem az állatokat , kutyákat. De nálam az a baj hogy azért nem adok mert akkor lelki ismeret furdalásom lenne hogy nem egy beteg kisgyereket támogattam hanem egy állatot. Szóval kérdező ha teheted támogasd mind kettőt!
2014. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek!! :) ma is megyek a menhelyre sétáltatni,és akkor megkérdezem,hogy lehetek-e önkéntes :)
2014. aug. 15. 15:31
 5/16 A kérdező kommentje:
és még valami :) : ha születésnapom,névnapom van mindig kérdezik a szüleim,hogy mit kérek és én mindig elkezdem sorolni,hogy mikre van épp szüksége a menhelynek,és már viszem is :) és az felér mindennel mikor azt a sok hálás kis tekintetet látom a rácsokon túl....ha már nem fogadhatok örökbe,legalább akkor ennyit adjak szegénykéimnek<3! :(
2014. aug. 15. 15:39
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Bárcsak minden 13 éves tini ilyen lenne, mint Te! Talán nem itt tartana az ország, akkor... Büszke lehetsz magadra, és a szüleid is, remélem töretlen marad az állatok utáni szereteted, és nem rontja el a kamaszkor! :)
2014. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

és néhány osztálytársam csúfolt isez miatt hogy én kijárok az ő szavukkal mondva "korcsokhoz,, és őket zabáltatom,és erre költöm a pénzem nemhogy vennék valami normális dolgot,,

Én erre az arcukba röhögtem és mondtam: Ti szerintem nem tudjátok milyen érzes az,mikor hazaérve 5kg nyál és farokcsóválás vár,és ez felér mindnennel..és mikor valami miatt rossz a kedved ők azok akik először észreveszik és odajönnek,hozzádbujnak<3 mert ők nemesebb lények már mint az emberek!!! TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2014. aug. 15. 15:56
 8/16 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 16. 11:27
 9/16 anonim ***** válasza:
ez nagyon szép dolog tőled maradj ilyen én is szivesen segitek nekik töbször csak sajnálom azokat a kutyákat amelyeknek nem jut szerintem inkább kisebb dolgot vegyél inkám hogy mindedjik kutyának jusson de valamikor ha tudsz nagyobbat is adhatsz :)
2014. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mindig mindenbol tobbet veszek :) pledbol is sokat szoktam(persze nem a legdragabbol mert sok a kutya a menhelyen,sajnos!!)es a konzerekbol is lehalab 15-20dbot,a tapbol is 4-5 15kg-osat,tehat minden kutyusnak jut a jobol :)...de annyira sajnalom oket....:( szivesen fogadnek orokbe ha lehetne de mar van 2 kutyusom....
2014. aug. 16. 16:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!