Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én vagyok ilyen?

Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok.Imádom az állatokat,de legjobban a kutyákat.Ha kimegyek a menhelyre már a kapun belépve elsírom magam szerencsétlen állatokon.és persze mindet haza is vinném ha lehetne.a menhelyeket mindig támogatom a zsebpénzemből mindig veszek puha takarókat,tápokat,konzerveket és nyakörveket is.és mikor a szüleim kérdezik,hogy hová lett a zsebpénzem,mindig mondtam hogy a menhelyt támogatom vele, és ők nagyon büszkék rám,hogy nem csokira és a töbi hülyeségre költöm a pénzem hanem erre a dologra.és ha a közösségi háón is látom hogy segítségre van szükség azonnal küldöm az sms-eket..osztom a menhelyes kuytusokat hogy mihamarabb gazdára találjanak!..MÁR ALIG VÁROM,HOGY ÉNIS ELMÚLJAK 16 ÉS ÖNKÉNTES LEHESSEK,MERT IMÁDOM AZ ÁLLATOKAT!!!!<3

2014. aug. 15. 14:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%
Milyen elmebeteg emberek vannak itt lepontoznak mert az írom hogy ha tud beteg gyerekeken is segítsen. Gondolom olyanok pontoztak le akiknek kutyán kívül senkijük sincs.
2014. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ember vagy! Kevés ilyen tiszta lelkű 13 éves van mint te!
2014. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szeretnék én is önkéntes lenni csak sajnos a közelben nincs egy menhely sem és nekem is rengeteg állatkám van imádom őket, elmegy az egész napom mert csak velük foglalkozom pontosan 9 macskám, 6 hörcsögöm, 1 kutyám, 1 teknősöm és 40 körüli halam van. Szerencsére nagy a ház :D , én a kutyámnak kértem bőrnyakörvet szülinapomra. Imádom az állatokat állatorvos szeretnék lenni, ennek az oka h volt egy cicám nagyon szeretem 2 éves volt és nagyon megbetegedett nemevet és minden csontja látszódott nem bírtuk orvoshoz vinni mert ebben a hülye városban csak 1 héten 1 napot dolgozott az állatorvos és mire eljött volna a nap h nyitva van 2 nappal meghalt :'( ő volt a mindenem. 13L
2014. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
sajnálom! :( de igazából én is állatorvosnak fogok tanulni,apukám legjobb barátja állatorvos és ő mondta,hogy oda MAJD mehetek aszisztensek :) már alig várom!! :)....
2014. aug. 17. 16:03
 15/16 A kérdező kommentje:
Kedves 11-es válaszoló,szerintem ezek közül azemberek közül senki nem elmebeteg,vagy talán maga szerint azért mert szeretik a kutyájukat?.Szerintem ez nem volt szép öntől ez a megjegyzés.....tartotta volna meg magának!!
2014. aug. 18. 08:46
 16/16 A kérdező kommentje:
ma is voltam a menhelyen,vittem tápikát :) <3
2014. aug. 27. 12:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!