Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él egy tenyészkutya?

Meddig él egy tenyészkutya?

Figyelt kérdés
Nem,nem vagyok se tenyésztő,se szapóritó csak érdekel a dolog hogy mondjuk egy kutya aki 4-5 ször ellett az ugyanaddig él mint amelyik egyszer sem?
2014. aug. 15. 14:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
35%
Vicc az hogy nyilván ha nem tanultam volna nem találnék ki ilyent ... De ivartalanításra fel!!!
2014. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért lettem lepontozva? Én úgy tudom, hogy ha egy állat meghal, akkor nem él tovább. De ezek szerint nem...
2014. aug. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
oké akkor kérek szépen 5 tökéletesen elmagyarázott tényt miért jó ha a szuka ellik egyszer. Hallatlak.
2014. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez így szép és jó, amit a 16-os leírt, van is benne igazság, nade egy normális tenyésztőnél egy szuka 2-3-szor ellik 7 éves koráig, utána a szuka jó párszor tüzel még és az, hogy 3 és 5 éves korában volt alma nemigen befolyásolja az időskori pyometra kialakulását se pozitív, se negatív irányba. Erre lennék kíváncsi, hogy ezt mivel magyarázod meg. Mert még csak azt hallottuk tőled, hogy te így meg úgy állatorvos leszel, kérlek fejtsd ki nekünk a tudományos hátterét az előbb kérdezett dolgoknak.
2014. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!