Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyam konnyezik a...

Bambie kérdése:

Van egy kutyam konnyezik a szeme es csipas is valamint elegge voros. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

a kutyam meg ket eves sincs es tacsko keverek, nagyon aggodom erte.

egyebkent nem latszik rajta h barmi baja lenne mert ugyanugy viselkedik mint maskor de neha piszkaja a mancsaval a szemet. kamillazzam neki? egyebkent kan kutya



#kutya #beteg #voros szem #konnyezik #tacsko keverek
2014. aug. 15. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak begyulladt neki. Próbáld meg kamillázni, és ha nem javul, akkor állatorvos! Kinti kutya gondolom(vagy ha nem, biztos szokott kint lenni), szóval sajnos akár toklász is lehet benne, amivel nem jó szórakozni, az én kutyám szemébe is volt, és nem vittük el sajnos elég hamar, és meg kellett műteni.

Jobbulást a kutyinak! :)

2014. aug. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen, kinti kutya. mi az a toklasz? koszonom! probalom kamillazni de nem nagyon hagyja.
2014. aug. 15. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz érte, vidd orvoshoz, ne kamillázd! Csak elvesztegetett idő.
2014. aug. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Toklász: [link]

Ne kammilázd, mert szárít és allergizálhat.

Ha van otthon Tobrex, Brulamycin, azt nyugodtan cseppenthetsz a szemébe. Ha nagyon ronda, napi kettő is mehet.

ÉS HOLNAP ORVOS!!!

2014. aug. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ertem,koszonom.

szemcsepp nincs itthol, de veszunk.:)

2014. aug. 15. 21:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek vényköteles gyógyszerek.
2014. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ertem. koszonom!:)
2014. aug. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!