Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4honapos szuka rotim mikor...

4honapos szuka rotim mikor megharap a garbancat megfogom szo szerint erosen visszaharap mintha "tamadna" errol hohy szoktassam le?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 23:48
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
volt mar rotink vele semmi gond nem volt de o 1 het alatt megtanulta hohy a kezet nem szabad harapni. de o kizyakikepzo szerint nagyon dominans. en tisztaba vagyok hohy kolyok lehet jatekbol csinalja az is oke.de inkabb ez agresszivabnak tunt amiz ma csinalt azt hittem jo minden mert lassan szokott le rola raadasul volt hogy egy hatatozott ELEG! szora abbahagyta.most meg nem akarta abbahagyni jobban csinalta azert fogtam meg a gtabancat.
2014. aug. 15. 23:54
 2/28 A kérdező kommentje:
mindig velem alszik es utana nem engedtem be meg a szobamban sem utana mikor hivtam leult es nezett.3. hivasra jott es ismet normalis volt nyalogatott odabujt mintha semmi nem tortent volna. termesuetesen oltasok uzan megyunk suliba is de addig valahogy ezt a helyzetett torelalnom kell. nem kerek semmilyen olyan valaszt aki csak kotoszkodve bunkozna en csak segitseget kerek mert ilyen au elozo rotinkkal nem volt hohy igy viselkedjen ez a masodik kolyok akit nevelek de ezt meg nem tapasztaltam
2014. aug. 16. 00:25
 3/28 anonim ***** válasza:
26%
Dominál, ami ilyen korban különös. Ne legyél engedékeny, nyugodtan Verj az orrára, mert a fejedre no. Lehet most meg kis aranyos, de vigyázz vele, a falkavezer sem kimelne, nem kell megverni, de csapj oda.
2014. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
en nem verem.elvileg a grabancanal ja megfogom vonyit de nem faj neki.suegenykem menekult utana tolem.sose volt ilyen hogy ezt csinalza volna de olyan sem hpgy utana megtartja a 3 lepes tavolsagot
2014. aug. 16. 00:51
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem szekálásnak meg bunkózásból írom, de megtennéd ha szépen megkérlek, hogy jobban odafigyelsz az írásodra, mert konkrétan egy árva szót sem értek.
2014. aug. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
ja persze :D t9 szotart tanulom meg szokatlan :D
2014. aug. 16. 05:54
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha a grabanc fogás közben vonyít és utána távolságot tart,fájt neki.
2014. aug. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
A kezed helyett,használj egy rongyot,így kikerülöd ezt a szitut,amíg nem kerül suliba.A kezet amúgy sem használjuk játėkra.A visszafogás a kezedre meg a fájdalom miatt lehetett,lehet ėrzékenyebb ,vagy te fogtál a grabancára erősebben.
2014. aug. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
ezt igen tudom a kikepzotol is azt a tanacsot kaptuk ha kezzel jatszik rogton dobjuk el a jatekat nem messzire
2014. aug. 16. 08:43
 10/28 anonim ***** válasza:
Érdekes kiképző. Az, h megkapja a játékot, jutalmazás. Magyarul megharap, te meg rájutalmazol. Lesz még itt komolyabb baj is.
2014. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!