Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás. Miért mi...

Kutyasétáltatás. Miért mi vagyunk a hibásak?

Figyelt kérdés
Ebben a városban egy megfelelő hely sincs a kutyasétáltatásra. vagy nincs füves terület, vagy hemzseg a városrész kóbor(vad) kutyáktól.mi egy utcában szoktunk sétálni, ahol a kerékpárút és a házak között van egy kis füves rész.ma leszidott az egyik lakos, akinek a 4 kutyája idegbeteg módon ugattak, majd egymást kezdték támdani.mondta h a másik házban 2 gyerek próbál aludni(na ja, ott is volt 2 tacskó, akik vicsorogtak majd egymásnak estek).miért én vagyok leszidva,mikorlara semmrosszatnemcsinált

2014. aug. 16. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem túl későn/korán sétáltatok. Ez semmiképp nem hiba és nem aggódnék a helyedben. Bár átgondolnám az útvonalváltoztatás lehetőségét, jobb a békesség alapon.
2014. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Nem értem,hogy miért szidott le.Mert ugatnak a kutyái?
2014. aug. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
7(este) körül járunk sétáltatni, kivéve ha pont kutyasétáltatásra alkalmas az idő, mert néha még 5-6 körül is meleg szokott lenni.
2014. aug. 16. 13:08
 4/10 A kérdező kommentje:
Rá se szólnak a kutyájukra. Inkább engem cseszegetnek. Az én kutyám tudja, hogy csak akkor jelez, ha valaki be akar jönni, akkor nem, ha elmegy előttünk valaki. És sajnos másfele pedig nem tudom vinni sétálni.
2014. aug. 16. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
le se sz@rd őket!
2014. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem Te vagy a hibás, hanem azok az emberek akiknek egy kertben él a kutyájuk egész életükben és antiszociálisak.Engem is csesztek már, le mikor sétáltattam nem is egyszer, hogy mit képzelek én, hogy az utcát végig ugattatom, miközben az én kutyám megsem szólalt.Múltkor rámszólt egy öregasszony a 2. emeletről, hogy azért van ilyen büdös az utcán mert odasz.rik a kutyám.A kutyám éppen nem csinált semmit sem csak sétáltunk, tehát nem normálisak.Jah és azért volt büdös az utcán mert rohad a szilva a fa alatt és cefre szag volt.Nah ennyit az emberekről.
2014. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát érdekes,hogy nem veszi észre,hogy az ő kutyáival van a probléma,nem pedig azzal,hogy más sėtáltatja a sajátját.Egyébként is,szóljon az,akinek ez problémát jelent.
2014. aug. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szólt már néni, hogy inkább költözzek kertes házba, és a kertben sétáltassam a kutyám, ne az utcán, meg egyébként is, miért tartok panelban kutyát.

Kertes házban lakom...

Szerintem ilyenkor sétálj csak arrébb, hiszen nem azért mész ki, hogy felhúzd magad az ilyen barmokon.

2014. aug. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hu de ismeros :/

nekem is szoltak, “nemam ide szaratod a kutyadat”

meg en inkabb el se viszem amerre a nj izombol nekifut a kapunak csak arra var h nekunk tamadhasson, persze a szomszedok kemlelnek, meg csunyan neznek...

2014. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Szó nélkül menj tovább ilyenkor, vagy pökhendin szólj oda, hogy ő is inkább a kutyáival foglalkozzon :D
2014. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!