Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valószínű, hogy az este...

Valószínű, hogy az este megevett savas almától hány minden reggel a kutyám?

Figyelt kérdés

Majdnem minden reggel arra kelek fel, hogy öklendezik a kutyám. Esténként el szoktunk eszegetni egy almát, ami elég savas. Esetleg ezt nem bírja a gyomra? :) Mert amikor nem adtam neki, akkor másnap nem hányt. Szerintetek?

(b. havanese 8 h.)



2014. aug. 16. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Olyan egyszerű... Ha nem adtál neki, nem hányt.
2014. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Lehet, hogy érzèkeny a gyomra. Este màr én em adok semmit a kutyusomnak, mert ő màr éjjel öklendezni kezd. 6-kor vacsoràzik, tàpot kap vízbe àztatva, így nyugodtak az éjszakàk.
2014. szept. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Én általában hajnal 5-6 körül ébredek arra, hogy szegénykém szenved, mert öklendezik. Olyankor mindig megijedek, pedig nem kéne. De amióta kerülöm a savas dolgokat, azóta egyáltalán nem hány. Pedig imádja az almát, de nem kap. Csak tápot, ahogy te is írod.

2014. szept. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!