Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Győzzetek meg! Miért jó, ha...

Győzzetek meg! Miért jó, ha ivartalaníttatom a kan amstaffomat? Mennyi idős korban a legjobb?

Figyelt kérdés
Annyira hülye vagyok. Tudom, hogy eü-leg jobb, és mégis... Pedig nő vagyok :)
2014. aug. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Győzzön meg a tököm, az. A te kutyád fog évekkel hamarabb meghalni, csak mert téged győzködni kellene...
2014. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

1.: Nem lesz annyira kanos.

2.: Ha teszem azt, ne adj' isten megszökik, nem tud 'kárt tenni' az útbajövő szukákban.

3.: Minden felelősségteljes gazdi így tenne.

És, ha jól tudom, fél-1 éves kora között már lehet ivartalanítani. :)

2014. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na igen. Azért a barmok is idetalálnak :)

Köszönöm.

2014. aug. 16. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
pl ha kutyakiállításra, vagy kutyás rendezvényekre szeretnél eljárni, ott az ivaros kanok sokkal kezelhetetlenebbek... szerencsére én olyan helyen élek, ahol pont előnyös, ha megvannak a mogyik :)
2014. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
19%

Ha te magad nem vagy biztos benne akkor más hogy győzzön meg?

Én személy szerint nem csonkítanék meg divatból egy állatot. Egészségügyi oka nincs, csak kényelmesebb egy szexuálisan inaktív állatot gondozni a tulajnak.

2014. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zowie ***** válasza:
74%
Utolsó ne írjál már baromságot (remélem nincs kutyád ilyen tudatlanság mellett, ami nem gond csak ne reklámozd). Nekem is kan amstaffom van és én sem ivartalanítottam, mivel kezelhető volt és buta fejjel úgy voltam vele kan kutya, maradjanak meg a golyói. Most 6 évesen ivartalanítani kellett mert lett egy prosztata megnagyobbodás, gyulladása és egy ciszta lett a prosztatáján. Ja én is nő vagyok:)
2014. aug. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!