Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Macsi balcsira lehet kutyát...

Macsi balcsira lehet kutyát vinni?

Figyelt kérdés
Már szinte minden oldalt megnéztem, de azt sehol nem láttam leírva, hogy tilos vagy lehetne kutyát vinni. A segítségeteket előre is köszönöm! :)
2014. aug. 16. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetni lehet szerintem, ellenben nagy bunkóság.
2014. aug. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Balatonban mindenhol tilos kutyát fürdetni!
2014. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
jah, csak az a gond, hogy a Macsi balcsi- nak köze nincs a balatonhoz...
2014. aug. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak aki normálisan válaszolt és nem értem, hogy miért lenne bunkóság... Nem kötelező mindenre válaszolni főleg ha azt sem tudod mi az amire válaszolsz... -.-
2014. aug. 17. 12:18
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
mert a strand emberek részére van fenntartva, senki nem szereti, ha miközben fekszik a fűben egy pokrócon egy idegen kutya rohangál körülötte, esetleg kitol egy kábelt, még, ha összeszeded is undorító pl lángos evés közben, azok meg, akik be is viszik magukkal fürdeni a kutyát... rohadt jó érzés mikor egy szőrcsomó úszkál el előttem... a strand az embereknek van, nem pedig a kutyának, megvan annak a helye és az ideje, de a strand nem az, oda a többi emberrel szemben bunkóság kutyát vinni... és mindezt nem valami kutyagyűlölőként, hanem kutyásként mondom...
2014. aug. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Figyelj, én úgy gondoltam, hogy ha egy strandra lehet kutyát vinni akkor nyilván szivesen látják ha pedig nem akkor nem viszem oda és nem úszol bele egy szörcsomóba sem. De ha már ennyire veszekedni szeretnél hát tessék BUNKÓ vagyok! ha így neked jobb lesz.... -.-
2014. aug. 17. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:

Déli parton voltunk idén nyaralni(Boglár), vittük a kutyát is. Strandra bevinni hivatalosan nem lehet, ám illetékes mondta hogy nyugodtan bevihetjük, akár a vízbe is, csak ne olyan helyen, ahol gyerekek is fürdenek, mert azt általában nem szeretik a szülők.

Egyébként meg, úszott már el előttem emberi bélsár a vízben, hát az tényleg undorító, ellenben a kutyaszőrrel.

2014. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

attól, hogy láttál már emberkakit a vízben, attól még kutya nem való ember strandra... van 1000 hely ahol fürdethetjük a kutyákat, nem értem miért kell strandra kivinni a kutyát, az neki sem jó, még nem láttam olyan kutyát, aki ne lett volna parán a tömegben, meg a többi strandolónak sem jó...

és a macsi balcsinak még mindig semmi köze a Balatonhoz.

2014. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kutyám nem szereti a vizet, szóval nem nagyon ment be a vízbe. Egyébként a Balaton természetes képződmény, szóval ugyan annyi joga van "használni" a kutyámnak mint Neked.
2014. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
látom nehéz felfogni, hogy nekem nem a kutyával van bajom, és nem is azzal, hogy fürdik e a balatonban, vagy nem, hanem az, hogy egyszerûen nincs semmi keresnivalója a kutyának a strandon... neki se jó, és az embereknek sem... a a macsi balcsi pedig 11km-re van debrecentõl úgyhogy még mindig nem a Balaton.
2014. aug. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!