Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a dobermanomnak?...

Mi baja lehet a dobermanomnak? Sürgős

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 3 hónapos doberman szuka gazdija vagyok és kétségbe vagyok esve! :( A kutyusom minőségi tápot kap. 2 napja elfogyott a tápja, nem tudtam elmenni vásárolni neki egy újabb adagot, így egy kicsit minőségtelenebb kaját kapott. (Reno+FunDog). Régebben is kapott egyszer ilyet, akkor láttam rajta,hogy nem a szíve csücske egyik sem. Most is kénytelen voltam neki ezt adni,nem boldogan,de megette. Később kihányta, illetve másnap (tegnap) szintén hányt párszor. Azt hittük,hogy csak rosszul esett neki a kaja, vagy túl ette magát,és azért hányta ki az ételt. Ma nem hányt,és már a normális (friskies) kajáját kapja, viszont nagyon letört, egész nap nem játszik (pedig nagyon eleven),csak ül az ölemben,és nem fogad el semmi féle kaját. Reszket és nem engedi,hogy a szájához nyúljunk,ha mégis sikerül,akkor elkezd nyüszíteni és nem engedi,hogy ki nyissuk a száját. Így viszont nagyon legyengül, állatorvoshoz is csak hétfőn tudom vinni. Már arra is gondoltunk,hogy konzerves dobozzal megvághatta belül a száját vagy fáj a foga? vagy megevett valami rosszat? Tapasztalt gazdik kérlek segítsetek! :(

2014. aug. 17. 00:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%

Vidd orvoshoz minél hamarabb, a leírásod alapján a hétfő már túl késő is lehet!

Minden nagyvárosban van non-stop, hétvégén is nyitvatartó állatklinika, keress egyet! Egy kölyöknek még nulla az immunrendszere, bármilyen életét is veszélyeztető vírust is bekaphatott. :(

2014. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy már késő lehet :( de akkor miért nem engedi,hogy a szájához nyúljak? Sajnos itt egy nagyobb város messze van (vidéki vagyok),a vasárnap folyamán nem tudom elvinni, nem fogok itthon tartózkodni :( hétfőn reggel azonnal viszem.... Még valaki tanácsadó? :(
2014. aug. 17. 00:20
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
Istenem akkor ne tartózkodj otthon, max elpusztul szegény -.-
2014. aug. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
46%

Áss neki egy gödröt, már ha éppen otthon vagy és ráérsz...

Senki, még egy állatorvos sem tud neten keresztül diagnosztizálni. Vidd orvoshoz a kutyád amíg lehet!

2014. aug. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Istenem, de birom az ilyet,mikor azt sem tudják,hogy miért nem tudom elvinni a kutyát. :( Megsúgom neked, nem vásárló körútra megyek,hanem orvoshoz!!!
2014. aug. 17. 00:25
 6/25 A kérdező kommentje:
de akkor szerintetek miért nem engedi,hogy a szájához nyúljak?
2014. aug. 17. 00:27
 7/25 anonim ***** válasza:
68%
FOGD A TELEFONT ÉS HÍVD FEL AZ ÁLLATORVOST, HA NEM TUDOD ELVINNI LEGALÁBB KÉRJ TANÁCSOT, H MITÉVŐ LEGYÉL! EZ A KUTYUS EGY ÉLŐLÉNY, NEM JÁTÉK!!!!!!!!
2014. aug. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. aug. 17. 00:29
 9/25 anonim ***** válasza:
38%

Ha megtudod, miért nem engedi a szájához nyúlkálást, talán megszűnik a hányása, remegése, és enni fog???

Istenem, te reménytelen vagy, pffff...... szerencsétlen kiskutya....

2014. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%
ESKÜSZÖM HA KELL KIKERESEM NEKED A NETRŐL AZ ÜGYELETES ÁLLATORVOS TELEFONSZÁMÁT, TUTI TALÁLTOK VALAMI MEGOLDÁST, H MEGTUDJA NÉZNI A KUTYUST, CSAK KÖNYÖRGÖM NE VÁRJ VELE! LEHET TÉNYLEG NINCS NAGY BAJ, DE SOSEM TUDHATJA AZ EMBER..
2014. aug. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!