Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez túl nagy...

Szerintetek ez túl nagy mértékű fogyás? Lent 

Figyelt kérdés

Nagytermetű (32 cm - es a marmagassága) bolognese kan kiskutyám

5,5 kg volt, mielőtt elmentünk nyaralni. (Panzióba adtuk) Mikor hazaértünk 3 hét múlva, csak 5,1 kg volt. Itthon pedig alig eszik.

Látszik is rajta hogy soványabb. Ez a 40 dkg túl nagy fogyás, vagy a 3 hét alatt normális? A kutyus ugyanúgy életvidám, jókedvű , csak a súlya változott. Szinte lehetetlen hogy férges legyen, mert nem rég kapta meg a negyedéves féreghajtót. Amúgy 3 éves lesz január végén.



2014. aug. 17. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit megviselte a hiányotok. Ha rendesen eszik, és ugyanolyan, mint volt, akkor nem lesz semmi probléma, vissza szedi azt a pár dekát.
2014. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond, valószínűleg hiányoztatok neki.

Ha nem kedvetlen, nincs látványosan összeesve, és nem látod betegnek, akkor valószínűleg csak hiányolt titeket, és emiatt fogyott le.

Mikor én elutaztam, és a barátaim vigyáztak a cicámra, ő is nagyon lefogyott mire hazaértem, pedig szinte jobban odafigyeltek rá, elkényeztették, mint én, mégis mikor hazaértem, az amúgy nagytestű macskát olyan könnyű volt felemelni, mint a pelyhet. Miután hazajöttem két hét alatt összeszedte magát, megint jó nehéz :)


Szóval ha eszik, ne aggódjatok ő is visszaszedi amit lefogyott, miután megnyugodott, hogy megint veletek lehet.

2014. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi nem is gondoltunk erre :)
2014. aug. 17. 11:12
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Idegen helyen nincs olyan étvágya kutyának. Panzióban általában több kutyát engednek egyszerre ki, ezért valószínüleg többet is mozgott, mint általában. A nagy melegben is kevesebbet esznek a kutyák. Semmi gond nincs ezzel...
2014. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!