Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyit alszik?

Normális, hogy ennyit alszik?

Figyelt kérdés

Van egy 4,5 hónapos beagle kiskutyám.

Itthon nem nagyon tudja lefoglalni magát egyedül,ezért elkezdtem vele többet sétálni,hogy utána én is tudjam végezni a dolgom.(itthoni meló,házimunka stb..)

Van,hogy napi 3-3,5órát is kint vagyunk,amit amúgy nagyon élvez,imád kint lenni,haza se akar jönni:D

(ez olyan 1-1.5 órás sétákat jelent)

Viszont amióta ennyit megyünk,azóta itthon teljesen ki van ütve.Ma is már vagy 4 órája alszik,kisebb megszakításokkal(kaja,víz,pisi).

Én meg kisit meg vagyok ijedve,mert eddig mindig tombolt itthon,fel se tűnt,hogy közben alszik is:D

Szerintetek baj,hogy ennyit alszik?

Félek,hogy túlterhelem szegényt.Mondjuk soha nem erőltettem a sétát,mindig ő szabja meg a tempót és van,hogy megállunk 5-10 perekre is ha ő a fűben akar feküdni/hemperegni.Soha nem ráncigáltam,erőltettem semmit.

Amúgy semmi más tünet nincs,kaki is szép,eszik is,jó kedve is van.

Vagy csak túlreagálom?Kicsit aggódós típus vagyok:D



2014. aug. 17. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
túlreagálod :) kölyök még és mivel jobban levezeted az energiáját igy többet is alszik mellé :)
2014. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell aggódnod. Egyrészt túl fiatal még, eleve sokat alszanak, most meg a sétáknál rendesen elfárad és azért alszik többet. Ha egy kiskutyának jó a kedve, és eszik, iszik rendesen, akkor semmi baja nincsen.

De mintha ez lett volna a cél nem? Hogy tudd tenni a dolgodat és ne tomboljon a kutyus. Sikerült.

2014. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%
Többet viszed a kutyád sétálni, hogy jobban elfáradjon, és legyen időd másra. Ezek után a kutya elfárad. Erre te elkezdesz pánikolni. LOGIKUS. Ja, egy "kicsit" túlreagálod.
2014. aug. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!