Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever tanítása?

Golden retriever tanítása?

Figyelt kérdés

Mikortól lehet elkezdeni?

Mikortól agilityzhetek vele?



2014. aug. 18. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Kis alap feladatokat már amikor haza viszed azaz 8-9-10 hetes kortól kezdve lehet neki. Nevét tudja, szobatisztaság, odahívás és játékosan az ül, ezeket meg lehet próbálni. Ha olyan a kicsi akkor az apportírozást is el lehet vele kezdeni, persze játékosan. Fokozatosan kell,és naponta többször keveset. Az agility-t viszont később kell, szerintem egy éves kora körül, hogy az ízületeinek ne ártson a sok ugrálás
2014. aug. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1es válaszoló jókat írt, én annyit tennék még hozzá, hogy adj neki ízület erősítő készítményeket (Synoflex, Luposan, stb..), mert ha agility-zni szeretnél, akkor nagyon fontos, az ízületek egészsége :)
2014. szept. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Schrancdorka ***** válasza:
én a goldenemnek (4 hónapos, kan)otthon az udvaron építettem agility pályát, ezek vannak benne:2 db fa egymásra téve amit át kell ugrania, utána az hogy elrugok egy labdát aztán azt tovább kell "vezetnie", aztán hullahopp karika átugrása, és egy asztal alatt kell elmennie.először csak jutalomfalattal csináltam, majd miután rendesen megcsinálta anékül.és normálisan meg is csinálja.+1 titok:minden feladat elött le kell ültetni.ja és én már 7-8 hetes korában megtanítottam neki az ül, majd a marad tanítását és most kb 2 hete azt hogy vissza (úgy hogy elöl megfogtam a mellkasánál és mondtam h vissza és így már le is ült, de először csak űgy hogy visszanyomtam majd enélkül is megcsinálta)am én 12 éves lány vagyok!
2014. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!