Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb hány hónapos korától lehet...

Süvi kérdése:

Kb hány hónapos korától lehet elvárni egy törpe pincsertől hogy kibírjon 8órát pisi nélkül?

Figyelt kérdés

2014. aug. 18. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kutya más... van, amelyik már 12 hetesen szobatiszta, de van, amelyik csak 1 éves kora körül lesz az. Türelem kell hozzá.
2014. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél éves kora előtt szerintem nem.
2014. aug. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kistestűek szerintem később lesznek szobatiszták,mert kisebb a hólyag.


Ismeretségi körömben,a kistestű kutyák 6-7 hónapos koruk körül lettek teljesen szobatiszták.


Nagyobb testű kutyák 4-5 hónaposan is akár.


De tényleg kutyafüggő.

2014. aug. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem pincserem van hanem egy tacskókeverékem (6 kilós) ő 1 éves korára lett szobatiszta nagyon nehezen pedig sokáig két óránként levittem.
2014. aug. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy kistestű kutya nem biztos, hogy 8 órát kibír! Sokkal kisebb a hólyagja mint egy nagytestűnek. Egyébként mire eléri a kifejlett méretét. Kb olyan 8 hónapos korára már simán.
2014. aug. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!