Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, hogy 8 hónapos a...

Az normális, hogy 8 hónapos a kutyám, és még nem jött meg neki?

Figyelt kérdés
Állítólag a kistestű kutyáknak már nagyon hamar megjön, de neki még nem jött meg, kicsit meg vagyok ijedve! Bichon havanese, 3 kg. Meddig várjak, meddig normális, hogy nem jön meg neki?

2014. aug. 18. 12:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A családunkban 4 ivartalan szuka volt, egyiknél se volt még csak jele sem az inkontinenciának. Ez persze még nem statisztikai sokaság, csak az én tapasztalatom. :)

Mellesleg... én inkább törölgetném a pár csepp pisit, mint hogy végigjátsszam a tüzeléskori hajtépéseket meg az időskori méhgyulladás-rizikót.

Tudod, ez olyan, mint ha pl. nem lennél hajlandó autóba ülni, mert az balesetveszélyes. Tény és való, többen halnak meg autóbalesetben, mint gyaloglás közben... de az előnyei akkorák, hogy hajlandóak vagyunk vállalni érte a rizikót, hogy ne kelljen gyalog vagy szekéren menni Budapestről Szegedre, hanem kocsival 2 óra alatt ott lehessünk. És azért a többség élve oda is ér...

2014. aug. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!