Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya a személyhez kötődik,...

A kutya a személyhez kötődik, nem a házhoz, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kutyám, otthon velem van folyton, a lábam mellett fekszik, egy fél méterre se megy el. Kölyökkora óta velem van. Benti kutya. De tervezem, hogy 1 hétre hazamegyek a szüleimhez. Ott is bent szeretném tartani, életében nem volt kint. Szüleim kertes házban laknak, én albérletben panelban. Nem fog a kutya ettől összezavarodni, hogy nem otthon van, hanem idegen helyen?
2014. aug. 18. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem fog össze zavarodni :)
2014. aug. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fog. :) A lényeg, hogy Te ott vagy, így nem fog semmit hiányolni.
2014. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Kutyának természetes a vándorlás...semmi baja nem lesz.
2014. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Általában igen, de hallottam már ellenpéldáról. A nagyszüleim mesélték, hogy nagyon régen, mikor elköltöztek egyik utcából a másikba, a kutya folyton visszaszökött a régi házhoz. Hiába vitték haza folyton, rakták elé ugyanazt a fazekat és ugyanazt a kaját, ugyanazt a kutyaháza, minden nap átugrotta / szétbarmolta a kerítést és visszament.
2014. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Személyhez kötődik, de ettől még egy kutyát is megviselhet az idegen, szokatlan hely. Az én előző kutyám például, aki megélt velem egy költözést, eleinte aludni sem nagyon tudott az új helyen, mintha folyton várta volna, hogy mikor megyünk már haza. Aztán persze megszokta. De egy csomó kutyának meg se kottyan az új hely.
2014. aug. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a párom 8 éves, és az én 1 éves kutyámmal mentem le 1 hétre a szüleimhez, a páromnak volt egy egy hetes melója vidéken én meg nem akartam egyedül maradni. Még az ő kutyája is teljesen jól elvolt nemhogy az enyém.
2014. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!