Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek, hogy ne pisiljen...

Mit tegyek, hogy ne pisiljen a szomszéd lépcsőjére a kutyám?

Figyelt kérdés

A kutyum a szomszéd lépcsőjére pisil néha (közös udvar). Tudom, hogy azért csinálja, mert az udvaron levő másik kutya sokat alszik ott, ezért mivel a szagot fedni akarja, lepisili.


Tehetek valamit?


2014. aug. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ecetes vízzel spricceld le a lépcsőt
2014. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vannak távoltartó spray-k. Ez viszonylag könnyű eset, hogy csak a lépcsőtől kell távoltartani, és pl. nem a fél udvartól... Egy próbát szerintem megér.

Esetleg egy tömény ecetes lemosást meg lehetne próbálni, utána meg híg ecetes vízzel spriccelgetni, de az ecetszag is elég zavaró lehet.

2014. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


Ecetes víz ha megszárad akkor semmi szaga ,max ha pár centiről szagolod a lépcsőt :D


Nekem a szőnyegre pisilős kutyámra ezt ajánlották.Mossam ki a szőnyeget majd amikor megszáradt akkor ecetes vízzel spricceljem le mind a két oldalát. Azon a napon érezni lehetett vmi szagot,de nem is kimondottan ecetet. A problémánk megszűntek.Szag is elment,ha közelről szagolom a szőnyeget akkor érezni csak.


Szóval szabad levegőn szerintem nem fogják érezni, viszont időnként nem árt megismételni a sprickolást,eső után meg pláne.

2014. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. aug. 18. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!