Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez is egy bepróbálkozás volt?...

Ez is egy bepróbálkozás volt? Jön a kamaszkor? Tegnap 5 hónapos amstaffommal kimentünk sétálni, játszani és gyakorolni. Egy ideig lelkesen csinálta a feladatokat, majd egy mezei "fekszik" parancsot nem akart végrehajtani.

Figyelt kérdés
Nem ment el, csak nézelődött, mintha nem hallaná. Nem nyúltam hozzá, nem kiabáltam vele, kb. 5 perc után hajlandó volt lefeküdni, ekkor megdicsértem. Jól tettem, hogy nem engedtem?
2014. aug. 18. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted, de arra figyelj oda, hogy még fiatal ahhoz, hogy sokáig gyakorlatoztasd egyszerre! Csak annyit kérj tőle, amit még szívesen teljesít, nem jó, ha elveszíti az érdeklődését.
2014. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, és is gondoltam, hogy besokallhatott (bár nem volt több, mint máskor), úgyhogy amint megcsinálta, kapott egy jó nagy adag jutifalatot és futkároztam vele. :)
2014. aug. 18. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! Nem kell ezt a kamaszkort annyira túlagyalni, csak kicsit több odafigyelést, következetességet igényel :)
2014. aug. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!