Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes malamut barf étrend?

8 hetes malamut barf étrend?

Figyelt kérdés

El lehet kezdeni? Vagy be kell fejezni az oltási programját? Ugyan úgy kell mint a felnőtteknek? Nem a mennyiségre gondolok, hanem a csontos húsra. Ugyan akkora darabokat kaphat, megtudja enni?


Ilyen kis korban a férgek miatt nem kockázatos? Bele is pusztulhat?



2014. aug. 19. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetes kölyköm van, én is most szeretném átállítani. El lehet kezdeni, ha megbízható forrásból veszed a húst és főleg ha fagyasztod pár napig, akkor a férgektől nem kell tartani. Csontosat eleinte természetesen csak kisebb darabokat adj, de akkorát, amit nem tud pár falással lenyelni, hanem rágnia kell, pl. fél farhát. Ha fertőzéstől félsz, akkor eleinte le is forrázhatod a husit etetés előtt.
2014. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Férges bárhol és bármitől lehet, nem csak hústól, de erre van a féreghajtó. Nem lesz tőle semmi baja, de eleinte puhább csontokat adj neki mint pl csirke mellcsont, nyak ilyesmi.
2014. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyakat pont ne, amíg nem tanul meg rendesen rágni, mivel azt könnyen le tudja nyelni, ha mohóbb típus. De farhát, csirkeszárny mehet.
2014. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm. És ha tápon nevelték esetleg a kölyköket akkor kell majd valami átállás? Mondjuk fokozatosan szoktatom át a tápjáról?
2014. aug. 19. 15:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Erről megoszlanak a vélemények. Vannak, akik azonnal átállítják, még ha esetleg hasmenést is okoznak pár napra, más esetben fokozatosabbak. Én inkább az utóbbi mellett voksoltam (első vagyok).
2014. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!