Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon miért pisilte le a kutya?

Vajon miért pisilte le a kutya?

Figyelt kérdés
Vasárnap kutya-macska szépségverseny volt a városban, és húgom kedvéért elvittük az idős kutyánkat (10 éves). Ott találkoztunk a kedvesemmel, aki a macskáját hozta a családjával. Mikor először mondta, hogy megpróbálta lepisilni a kutya, nem akartam elhinni, mert nem csinált még ilyet. Másodjára viszont sikerült neki, oldalba pisilte szegényt. Aztán bepróbálkozott a tesómnál is. Miért csinálhatta? Ezt hozná ki belőle a stressz?
2014. aug. 19. 11:18
 1/10 anonim válasza:
0%
Mert jó kedve volt!! XD mármint a kutyának XDD
2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na persze :D Ez ilyen lábfelemelős pisilés volt, nem pedig olyan maga alá vizelős.
2014. aug. 19. 11:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert fiú kutya megjelölte a területét amit lepisil az az övé
2014. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
egyértelműen nem vesz titeket figyelembe, ő a falkavezér. miért csinálta? mert megteheti. mert ő a főnök, és megjelöli azt, ami az övé. tessék rákeresni a falkavezérségre, ott le van írva minden, hogy mit lehet tenni ellene. de egy 10 éves kutyánál ez nem lesz egyszerű.
2014. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ő a főnök, hanem én. Velem nem szemtelenkedik és mindig szót fogad. A többiek helyzetét meg én nem tudom befolyásolni.
2014. aug. 19. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
ha te is jelen voltál az esetben, akkor bizony nem te vagy a falkavezér. de így is rossz, mert az összes családtagnak a kutya fölött kell állnia, szóval semmiképp nem tehetne ilyet.
2014. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondom, ezen kívül nem csinál mást, legfeljebb nem fogad szót elsőre testvéremnek. De nem hág, nem 'véd' minket, el tudom venni az ételét és ha valamire én mondom azt, hogy nem csinálhatja akkor nem is csinálja. Olyan vezér lenne, aki nem mutatja ki a hatalmát?
2014. aug. 19. 11:45
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez pont elég, nem kell még hágni is... :) azért az gyakoribb, mint hogy a saját vezére lábát lepisilje, nem? a véleményem még mindig ugyan az. erősítsd meg hogy te vagy a falkavezér. a macskánál hogy reagáltad le, mikor lepisilte?
2014. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem pisilte le a macskát. A barátomat pisilte le, aki macskával volt. Akkor adtam neki zsebkendőt a kutyát meg elvittem füves részre, hogy ott pisilje ki magát. Mikor tesómat akarta lepisilni azt észrevettem és rászóltam. Akkor abbahagyta.
2014. aug. 19. 14:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan vezér aki tökéletesen meg van elégedve a dolgok jelenlegi állásával, és majd nagyon meglepődsz ha egyszer olyat vársz el tőle ami neki nincs ínyére. Ha előtted lepisilt valakit, akkor már nem te vagy a falkavezér.
2014. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!