Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci Fehér Juhászkutya lakásba?

Svájci Fehér Juhászkutya lakásba?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék egy ilyen kutyát, de sajnos társasházban lakunk, és nagy, de közös udvarunk van, ahol csak "felügyelettel" lehetne, leginkább a házban lenne. Természetesen minden nap le lenne rendesen fárasztva, fizikailag és agyilag is, minden nap mennénk sétálni, kutyafuttatóba legalább 2 órát, plusz otthon az udvaron is rengeteget játszanánk, apportíroznánk, frisbeeznénk stb. Plusz kutyaovi, kutyasuli, és majd később agility, vagy valamilyen kutyás sport.

Így szerintetek nem lenne "kínzás" neki, hogy benti kutya lenne?



2014. aug. 19. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem :)
2014. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hovarju ***** válasza:
Ha mindezt tudod biztosítani neki 10-15 éven át, akkor nyugodtan bevállalhatod. Remek dolga lesz nálad.
2014. aug. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 rossetti válasza:
Nekem is egy energetikus Sheltiem van, lakàsbsn tartom. Napjàban 3 szor sétàlunk vele. Ahovà megyünk jön ö is. Nagyon jol éeri magàt a lakàsban, mondjuk van nekünk is kert ahovà ki tud menni szaladgàlni. Semmi gond nyugodtan tarthatod lakàsban. Csak eggyre figyelj, ha nem eleget szaladgàl, tehàt nem fàrad ki, akkor rombolnak, mert valahol le kell vezetni az energiàt.
2014. aug. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megnyugodtam. Köszi a válaszokat!:) Egyébként úgy néz ki (ha a többi lakó beleegyezik), hogy el lesz kerítve a mi részünk az udvaron, egy amolyan kis kertnek (ez egy kb. 100 nm-es füves rész), úgyhogy lehet ott is lehetne, amikor épp nincs otthon senki. Persze aludni bent aludna az "öregebbik" kutyudsal, legalábbis én azt szeretném.
2014. aug. 20. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!