Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy apad el a szukakutya teje?

Hogy apad el a szukakutya teje?

Figyelt kérdés
tegnapeste és ma reggel folyamán vitték el a kutyusom 6 kölykét hét és fél hetesek voltak. most azonban azt látom hopgy emlői meg vannak duzzadva, elmúlik majd magától vagy mit kell tenni ?
2014. aug. 19. 12:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell fölöslegesen szaporítani
2014. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

megint tépem a számat hogy 8 hetes kor előtt tilos elszakítani a kölyköket....


Amúgy hideg vizes borogatás az emlőkre, ha nem megy le a duzzanat akkor orvos

2014. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%
Tudatlan szaporítók, tudatlan szaporítók mindenhol
2014. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Általában ennyi idős korra már egyre többet kapnak saját ételt a kölykök. Így kevesebbet is stopnak. A szuka pedig kevesebb tejet termel.

Orvos és kevesebb étel a kutyádnak.

2014. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

nem feleslegesen szaporítok , a kiskutyákat a gazdik vitték el nem a gyepmester ,

kaptak már mellette naponta kétszer enni , én sem értem mi a baj 3 nap mulva 8 hetesek letek volna a kölykök de a szuka már bántotta őket mert állandóan harapták az emlőit meg nyaggatták

2014. aug. 19. 13:04
 6/23 A kérdező kommentje:
mármint nem ugy agresszívan bántotta csak már láttam hogy nehezen viseli a kölykök jelenlétét és folyamatos nyaggatásást
2014. aug. 19. 13:05
 7/23 A kérdező kommentje:
"8 hetes kor előtt tilos elszakítani a kölyköket" erre a válasz : az anyuka már csak enni adott nekik amugy a felső udvarba bujt előlük , szinte menekült
2014. aug. 19. 13:07
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Tenyésztő vagy? Törzskönyvesek a kölykök és a szülők? Szűrve vannak a különböző betegségek ellen? Oltva, féregtelenítve vannak? Tenyésszemlések?
2014. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

miért lennék tenyésztő ?

törzskönyv keverék kuytára?- te nagyon buta lehetsz :P

mi ellen szürjek egy keveréket kutyát, a jelentős örökletes betegésgeket a tenyésztett kuyták miatt terjedtek el , a tenyésztők által kialakított vérfrisítés nélüli fajtáknál , tudod olyan ez mint amikor a királyok tetvér meg rokon házaságot kötöttek és abból lett a sok őrült király.

ja és csak megsúgom minden kutyást kéthetes korától kell féregteleníteni , de lehet ezzel újjat mondok neked

2014. aug. 19. 13:50
 10/23 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a fajtatiszta kutyákat , számtalan tragédiát hallani felelős állattartóktól is hogy a kutyát olyan betegség vitte el ami az én németjuhász keverékemnek meg sem kottyan , mert erősek , sokal erősebbek és egészségesebbek bármelyik fajtánál. pl babézia, vagy a szomszéd patkánymérge, a kuytám megette, és hát egy nap nem evett aztán átment , nem tudtuk mi a baj erre az utcába egy retriver tulaj mondta hogy a miénket is megmérgezte a szomszéd meg az övét is az övé belehalt , mi meg alig vettük észre , azt hittem csak elrontotta a gyomrát
2014. aug. 19. 13:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!