Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnek kutyát...

Nagyon szeretnek kutyát (többi lent)?

Figyelt kérdés

Szoval, en 14/L vagyok. Mar nagyon szeretnek kutyát, jol bánok velük a családban tobb embernek is van. Olyan kutya kene ami: nem nagy mint egy Golden de nem is olyan kicsi mint egy palota pincsi. Valami hosszúkás őrült szeretnek nem olyat mint a mopszoknak. Es olyan kutya kene a, aminek kicsi a mozgás igénye es elvan egy darabig (csak egy kis ideig) elvan otthon. Tudtok olyan fajta kutyákat mondani?

,.



2014. aug. 19. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kertes ház vagy lakás?

Mennyi időd lenne rá egy nap?

Napi hány séta?

Mennyi agyi fárasztás?

Kinti vagy benti kutya lenne?

Stb.

A keverék miért nem jó? Egy fajtája tiszta kutya 100.000Ft-nál kezdődik

2014. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Drótszőrű tacskó. Hangsúlyozom, minden kutyával kell foglalkozni és kölyök korában minden kutya szétrág mindent, amit elér, ha épp nincs senki a közelében. De felnőtt korára nyugodt lesz a tacskó.
2014. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, még annyi, hogy ha egyedül akarod hagyni, menhelyről hozz el egy idősebb (legalább 2 éves kutyát) ő már nem pusztít annyit. Es valóban, a fajtatiszta 100000 felett van minimum, úgyhogy inkább támogasd a menhelyeket, mint a szaporítókat :)
2014. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen jo a keverék is, örökbe fogadást szeretnénk, es nem kertes ház, reggel suli elott séta suli után amikor hazaerek (14-15:00 korul) séta es este is séta (19:00) korul. De van egy pici nagyon pici kertunk is (társasházban lakunk)
2014. aug. 19. 14:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon kölyök kutyát szeretnénk elhozni mert macska van, es ugy könnyebb ossze szoktatni oket ha a kutyus meg picike
2014. aug. 19. 14:25
 6/11 KGabi0000 ***** válasza:

Menj eg menhelyre,pl. ott a Noé állatotthon Budapesten.

Még ki is tudod választani,milyet szeretnél:

[link]

De ezen kívül rengeteg hely van,ahonnan szerezhetsz kutyát,a menhelyen is rengeteg fajtajellegű kutya van,mivel 20.000 Ft-ért egészséges,életerős kutyát nem kapsz.A szüleidnek pedig kétlem,hogy van csak úgy 100.000 Ft-juk egy kutyára.De vannak még a fajtamentők,tőlük is szerezhetsz kutyát.

2014. aug. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 KGabi0000 ***** válasza:
Bocsi,nem olvastam el a többit,amit írtál,akkor jó.Nézz szét az oldalomn,amit linkeltem:)
2014. aug. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Dejo,nagyon szepen koszonom. :)
2014. aug. 19. 14:29
 9/11 anonim ***** válasza:
A kutyától es a cicatol személyiségétől függ, hogy össze tudnak-e szokni, nem attól, hány évesek. Inkább cicánál számít esetleg. Egyébként ha menhelyről fogadsz be, normális esetben az állatvédők ismerik annyira a kutyát, hogy el tudják dönteni, megfelelő lenne-e hozzátok :) második voltam
2014. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de ha a kutyus meg pici talan nem annyira Ilyés meg tőle a macska, es hátha feleled benne az anyai ösztön (a cicaban mert lany) ebben. Reménykedünk. Koszonom a választ :)
2014. aug. 19. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!