Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyüszít a kutyám éjjelente....

Nyüszít a kutyám éjjelente. Tehetek érte valamit, vagy várni kell, míg kinövi?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az oka, de idáig nem csinálta pedig már két hónapja nálunk van. Az utóbbi néhány éjjel mindig hallom, ahogy 1-2 óránként nyüszít pár percig. Ilyenkor általában megnyugtatom, de pár óra és újrakezdi. Esetleg fél a sötétben vagy megijedhetett valamitől?
2014. aug. 19. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol tartjátok a kutyust? Az elmúlt két hónapban is ugyanott volt, ahol most?
2014. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, semmi nem változott.
2014. aug. 19. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyugtasd meg, soha! Ez hiszti.Mivel mindig megnyugtatod azért csinálja és nem fog róla leszokni soha, hacsak most nem változtatsz! Nem szabad hagynod, hogy érzelmileg zsaroljon. A kutyák nem félnek a sötétben, mivel sokkal jobban látnak, mint mi emberek, és eleve a kutya éjszakai állat. Ez egyértelműen hiszti, a megoldás az lenne, hogy este jól lefárasztani. Nem fog felkelni éjjel, ha legalább 1 órát sétálasz vele, és még este tanítod is 1 órát minimum! Így szellemileg és testileg is lefárad. Valószínű unatkozik éjjel, és nyüszítget egy kicsit, hiszen tudja, hogy Te úgyis ugrasz. Ne kellj fel hozzá, meglátod ha megfelelően lefárad eszébe sem lesz nyüszíteni Neked éjjel!
2014. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem... a második emberke jól írta, ez hiszti lesz.
2014. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Általában minden esete sokat ugráltatjuk, meg tanulni is délután szoktunk. Az első pár alkalommal nem is figyeltem rá, mert azt hittem a szomszédunk kutyája nyüszít, de aztán kiderült, hogy a miénk.

Megpróbálok akkor nem foglalkozni vele, remélem majd megnyugszik.

2014. aug. 19. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Vigyétek ki is! Nagyon fontos, hogy emberekkel, kutyákkal találkozzon, vagy csak hogy új dolgokat fedezzen fel! Ebben is kellően lefárad. Ha a kertben ugráltok vele nem feltétlen elég! Legyen minumum 1 órás séta naponta, de az sem baj, ha 2! Gondolom olyan 4 hónapos körüli a kutyus,már bőven bírja az ennyi sétát. :) Majd meglátod kidől és reggelig fel sem kel! ;)
2014. aug. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!