Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség! Arra jottem haza...

Segítség! Arra jottem haza hogy a kölyök rottweilerem ordit . A tobbi lent?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 18:10
1 2
 1/14 anonim válasza:
nem evett semmi cukrosat?
2014. aug. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mikor beertem az ajtón szoltam hozzá az olembe ugrott es teljesen olyat ereztem hogy "de jó gazdi hogy megjottel"a mig a parom itthon volt nem mert a szavára jonni meg a szobába se. tuti bántotta mert. mikor elment ismet fel volt szabadulva. de tole nagyon fel. a leírtak alapjan(a roti nem felejt) biztos hogy ha nagy lesz neki fog menni a párommak? 2 közül tuti a kutyám valasztanam sot nem is bannam ha visszaadna neki. igy sose lattam a kutyám igy felni embertöl
2014. aug. 19. 18:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs rajta felületi seb? Ha van, lásd el és örülj. Egyébként állatorvos.
2014. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, így már más a dolgok fekvése... A pároddal kapcsolatban annyit, hogy általában úgy állnak hozzá a gyerekhez, ahogy az állatokhoz.
2014. aug. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem nincs rajta semmi seb.
2014. aug. 19. 18:22
 6/14 A kérdező kommentje:
azt mondja a látom jatszott vele es morgott ra es jól eltepazta .de ez tuti tobb volt annal mivel a kutya ugy sirt mintha ölnek meg ugy odarohant hozzám ez a csöpp ség high hihetetlen akkor nyugodott meg igazan remegett a kutya
2014. aug. 19. 18:26
 7/14 A kérdező kommentje:
kb most ugy erzem hogy éjjel megmergezem a parom.az en kutyamat senki se bantsa ennyire. most meg attol fel a parom ha nagy lesz a kutya nekitamad . igaza lenne akutyanak.rohogve néznem.
2014. aug. 19. 18:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne is haragudj... de miért nem szakítasz?
2014. aug. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

ööö... te most tényleg arra vársz, hogy majd ha negy lesz a kutya, akkor hátha megtámadja a párodat? És addig? Addig büntetlenül verheti, mert kicsi? Szakíts, most! Vagy ajándékozd el szegény kutyust, válasz, de ne halogass, most dönts.


(és most csúnyát írok, de ha a a végbél környékét is vizsgáld át, nem sérült-e, sajnos nem a te kutyád lenne az első, sem az utolsó, akit egy elmebeteg megerőszakolt)

2014. aug. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy örüljek ?mert rohadtul nem vicces. a parom meg bolondult
2014. aug. 19. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!