Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismertek korrekt nápolyi...

Ismertek korrekt nápolyi masztiff kennelt?

Figyelt kérdés

Egészséges szép kutyát szeretnék rendes helyről. Légy szíves írjatok korrekt kenneleket. Környező országok határai is szóba jöhetnek.

Milyen áron mozog most a fiú és lány kölyök?

Köszönöm!



2014. aug. 19. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ők az egyetlen normális kennel az országban.

Az ára olyan 120.000-től kezdődik, de nem akarok hülyeséget mondani, inkább vedd fel velük a kapcsolatot, és kérdezz rá.

2014. aug. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy messze van...

De ők igazi nápolyi masztiffok, nem ilyen alig bírok menni a bőrömtől kutyák :/

[link]

Ha már 10-15 évre választasz társat, érdemes átgondolni szerintem.

Ha nem is pont őket választod, csak keresgélj egy kicsit, biztos vannak még helyek ahol valóban szép és egészséges kutyák vannak.

2014. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Túl bőrös eldeformaltat mastinot semmiképp se szeretnek.

Eddigi 2 kutyusom 7-8 evet éltek, őket se vettem rossz helyről. Nem volt semmi bajuk, szerencsére, de szeretnem ha több evet élnének, ezért aldoznek rá többet egy jó tenyesztotol.( bár ez se garancia)

2014. aug. 20. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy írtad, sajnos ez sem garancia, a nápolyi maszatos nagytestű, legfeljebb 12 évig élnek. De természetesen jobb megbízható kennelből venni.
2014. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maszatos = masztiff :D autocorrect
2014. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!