Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyha mudit szeretnek akkor...

Hogyha mudit szeretnek akkor mindenkepp vinnem kell terelesre?

Figyelt kérdés
Tervezem hogy lesz egy mudim de nem a kozeljovoben. Mindenre fel akarok keszulni. Mar olvastam sok honlapot es tenyesztoi oldalakat is nezegettem a fajtaval kapcsolatban. Egyedul azt nem tudom "kotelezo"-e terelesre vinni? Sajnos a kornyeken nincs sehol erre lehetoseg es nem szeretnek ezert 2 orat utazni. Tudom hogy ezt a fajtat terelesre tenyesztettek ki csak nagyon megtetszett ez a fajta. De szeretnek majd vele agilityzni. Ezzel esetleg lehet helyettesiteni? Elnezest hogyha hulyeseget irtam. Valaszokat elore is koszonom!!

#kutya #mudi #tereles
2014. aug. 20. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező terelni vele.Sokkal több mudi nem terel, mint amennyi igen.
2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy :) Lefárasztani "kötelező", de azt hogy azt mivel csinálod, az a Ti dolgotok :))
2014. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszaitokat!!
2014. aug. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!