Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak másfél napja nem...

Kutyámnak másfél napja nem volt széklete, vigyem az orvoshoz vagy van erre valami házi praktika?

Figyelt kérdés
4 hónapos németjuhász és nemrégen váltottunk nála tapot,amitol nagyon hasmenéses lett.Rizst fôtt csirkehúst kapott,de úgy néz ki szorulása van,mert tegnap kora délelôtt volt utoljára vegyes széklete (elôször kemény utána a vége hasmenés). Vinnem kell azonnal orvoshoz vagy van valami ami segit? A közérzete jó,nagyokat szaladgál,játszik ugyan úgy ahogy szokott, eszik-iszik rendesen.
2014. aug. 20. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vidd el holnap. Nehogy bélelzáródás legyen és későn jusson dokihoz.
2014. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még 1 napit,hátha lesz. Ha nem,akkor vidd el.
2014. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előtte hasmenéses volt, akkor előfordul, hogy egy-két napig nincs széklet. Ha nem látod hasztalan erőlködni, nem hányik, étvágya jó, akkor várj még egy napot szerintem, addig pedig kevesebb rizst és több csirkehúst tegyél az ételébe.
2014. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!